Szukaj

Akneromin

Komentarze do: Lek na trądzik
Odpowiedz w wątku
MonikaT
MonikaT 04-09-2009 10:42

Czy jest ktoś, kto stosował Aknenormin?? Czy to prawda, że po nim trądzik schodzi bezpowrotnie i że jest lepszy od innych leków z izotretinoiną??

emilka
emilka (Przyjaciel forum) 11-09-2009 10:37

Bezpowrotnie to nie da się tego określić, bo to zależy od organizmu jednak w większości przypadków tak właśnie jest :) A czy jest lepszy od innych, to prawdopodobnie tak. Nie mamy dostępu do danych, dotyczących produkcji leku, ale jest on produkowany w fabryce szwajcarskiej, izotretinoina jest tam oczyszczana na bardzo wysokim poziomie i na pewno lek posiada wszystkie standardy europejskie.

krychaa
krychaa 16-09-2010 14:17

ja akurat jestem tym przypadkiem, na który Akne zadziałał. Brałam te tabletki przez 5 miesięcy i pomogły - pozbyłam się w widoczny sposób trądziku. Wiem, że wiele osób boi się jakichś efektów ubocznych, ale u mnie pojawiły się tylko suche usta i mniej tłusta skóra, co akurat było fajne, bo zawsze miałam świecącą tłustą cerę.

reynevan
reynevan 30-09-2010 19:24

Znam kilka osób, które przyjmowały izotretinoinę i wszystkim co do jednej trądzik zniknął bezpowrotnie, tak więc można spokojnie przyjąć, że jest to lek skuteczny. Co do oczyszczania izotretinoiny w Akne słyszałem. Podobno dużą wagę się do tego przykłada, przez co początkowy wysyp objawów może być mocno zredukowany, albo wręcz niezauważalny.

marusia
marusia 12-12-2010 19:55

mi też Aknenormin pomógł, a wcześniej nic innego nie pomagało, także jestem zdecydowaną fanką tego leku i izotretynoiny.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Lek na trądzik"