Szukaj

Ja też jestem chora!

Odpowiedz w wątku
Emilka17
Emilka17 22-11-2008 00:16

Choruje od 3 lat i zaczęło sie od drakońskiej diety a potem, gdy przestałam sie głodzić zaczelam sie obżerac. Wymiotuję conajmniej 2 razy dziennie a do tego ćwicze i zachowuje pozory zdrowia. Mam najlepsze oceny w szkole i w całym wojewodztwie, niedawno nawet jeździłam do premiera na odbiór stypendium. Jest mi samej ciezko bo mam straszne kompleksy i problemy w kontaktach z ludzmi. I strasznie sie siebie wstydzę... Choć wiem ze to choroba to nie chce isc z tym do lekarza. Co on moze wiedziec o Bulimii?? To trzeba przeżyć!!!

RebelGirl
RebelGirl 09-01-2009 12:55

Również jestem chora od trzech lat. Zaczynało się tak samo jak u Ciebie.Tylko, że ja już się nie uczę dobrze, mam depresję i nie radzę sobie z niczym, mam straszne kompleksy. Mam przyjaciół, ale oni nie są w stanie mi pomóc. Mój organizm jest już na tyle wykończony, że nie mogę udawać, że wszystko jest w porządku. Tracę przytomność, mam bardzo słabe serce i po każdym posiłku odczuwam wielki ból brzucha. Na pierwszy rzut oka nie widać żeby coś było nie tak, ale jeśli ktoś mnie zna bliżej, wie co się dzieje w moim organizmie. dobrze Ci radzę jak najszybciej skontaktuj się z odpowiednią osobą. najpierw porozmawiaj z pediatrą, niech da Ci skierowanie do specjalisty.

bladziutka4
bladziutka4 02-03-2009 10:01

Ja też jestem chora od 4 lat. Jestem tą bulimią już zmęczona. Codziennie rano wstaje i mówię sobie, że od dzisiaj nie będę wymiotować, ale na tym się kończy tj. na słowach. Mam napady obżarstwa po których wymiotuje, bo boje się przytyć.Nikt w moim domu nie wie, że jestem chora i boję się komukolwiek powiedzieć o niej. Chciałabym porozmawiać też z kimś kto czuje się podobnie do mnie.Czuję się źle będąc bulimiczką, ale boję się,że będę gruba.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Bulimia psychiczna - psychospołeczne funkcjonowanie dziewcząt"