Szukaj

Kubeczki menstruacyjne

Komentarze do: Kubeczek menstruacyjny
Odpowiedz w wątku
werika
werika 05-12-2015 23:45

ktoś używa tego? jak to się użytkuje?nie rozlewa się to przy wyciąganiu O.O?

stokrotka_
stokrotka_ 09-05-2016 13:50

Bardzo się zdziwiłam, gdy po raz pierwszy dowiedziałam się o kubeczkach menstruacyjnych. Jest ich tak ogromny wybór,że nie powinno być problemów z rozlewaniem po wyciągnięciu. Wybiera się specjalne szerokości i długości tych kubeczków menstruacyjnych. Mimo wszystko wydaję mi się to bardzo niehigieniczne i wolę pozostać przy tradycyjnych metodach :)

szczuur
szczuur 18-05-2016 13:59

Jestem kobieta, która lubi eksperymentować i szukać nowych udogodnień. Kiedy usłyszałam o kubeczkach menstruacyjnych bardzo się zaciekawiłam. Pomyślałam, że to koniec z co miesięcznym wydawaniem pieniędzy na podpaski i tampony. Stwierdziłam, że wypróbuje ten nowy wynalazek z Zachodu. Kubeczki menstruacyjne są dostępne w wielu rozmiarach, kolorach i o różnych elastycznościach, więc nie było dużego problemu z doborem odpowiedniego. Spróbowałam i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że są świetne, zupełnie ich nie czujesz i możesz robić wszystko to na co masz ochotę. Polecam kubeczki menstruacyjne, na prawdę warto spróbować.

feeli8
feeli8 23-05-2016 11:39

Usłyszałam o tej metodzie i stwierdziłam, że wypróbuje. Nie było problemu z doborem kubeczka menstruacyjnego. Początkowo się zastanawiałam, czy znajdzie się dla mnie odpowiedni, ponieważ jestem już po 3 porodach i jak wiadome, mięśnie macicy są już trochę słabsze. Kubeczki są w wielu rozmiarach, także nie było dużego z tym problemu. Jednak stwierdzam, że kubeczek menstruacyjny nie jest dla mnie. Nie czułam się zbyt komfortowo, cały czas stresowałam się, że jakimś sposobem wypadnie i będzie jedna wielka katastrofa. Nie był to dyskomfort fizyczny a raczej taki dziwny stres. Chyba jednak zostanę przy tradycyjnych metodach. Chociaż kto wiem, może za jakiś czas znowu pokuszę się o ponowne wypróbowanie kubeczka menstruacyjnego.

kryys
kryys 24-05-2016 09:13

Pierwsze słyszę o kubeczkach menstruacyjnych. Czy, któraś z Pań je stosuje? Jakoś sobie nie umiem tego wyobrazić. Nie wydaje mi się to być za bardzo higieniczne. Poza tym, nie wiem jak miałaby wyglądać aplikacja kubeczka menstruacyjnego. Chyba nie spróbuję tej metody. Myślę, że przez taki kubeczek mogłabym odczuwać dość spory dyskomfort.W sumie jest to dość opłacalne, bo nie wydajesz miesięcznie kilkunastu złotych tylko kupujesz jeden kubeczek, który służy na długi czas, ale nie wiem. Chyba bym nie potrafiła się przełamać.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Kubeczek menstruacyjny"