Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zylki na piersiach i na otoczkach

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sonia27



Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 12:57 am    Temat postu: zylki na piersiach i na otoczkach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze o odpowiedz nie wiem co to jest od jakiegos miesiaca pojawily mi sie zylki na piersiach i na otoczkach nie wiem co to moze byc prosze o porady moze ktoras z was tak ma za odpowiedzi z gory dziekuje bardzo


----edited by emilka----
ale uważasz te żyłki jakko objaw ciąży czy jakąś dolegliwość?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze poprostu taka masz urode? najlepiej bedzie jak zasiegniesz rady specjalisty, on Cie obejrzy i powie ocb, a my tutaj mozemy tylko "gdybac". pzdr Wink Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sonia27



Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki dziewczyny za odpowiedz emilka nie wiem czy moge to wiazac z objawem ciazy chodz chcialbym ,ale niestety dostalam @ co prawda zawsze amm @ po 4 dni konczace sie plamieniem ale teraz to druga moja @ krotka trwajaca po 2 dni bez koncowych plamien a zylki ma od jakiegos miesiaca ,ale moze to ze przytylam 5 kg troche mnie martwi zylki wokolo otoczek nie wiem co to jest piersi mnie nie bola ,ale tak jak odp wind powinnam isc do lekarza pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sonia27



Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczynki jestem szczesliwa zrobilam dzis test ciazowy Very Happy i okazalo sie ze wyszly dwie kreski Shocked jestem szczesliwa jutro rano powtorze test i wtedy zapisze sie do lekarza ale jestem szczesliwa dzieki dziewczyny za odpowiedzi papa pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sonia27 gratuluje i zycze zdrowka tobie i dzidzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i ja tez sie przylaczam Smile*
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matko kochana ja rowniez sie przyłaczam!! zazdroszcze z całego serca !!! Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
roksana



Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aja mam żyłki ale na łydkach:( a mam dopiero 25 lat i co mam robic?
Więc albo taka ma uroda albo zaczątki zylaków wstrętnych fuj fuj fuj. Biorę sobie profilaktycznei tabletki z kasztanowca czy kasztana jakoś tak co rozszerzaja zyłki wszelkie więc i moze wam na piersi pomogą, bo usuwają wszelkie zatory w zyłach a że sa one roslinne to mało niebezpiecznie. Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 4:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli jak widać dziewczyny można być w ciąży i mieć okres. Nawet nie jakieś tam plamienie ale zwyczajne krwawienie. MOja siostra w pierwszym miesiącu ciąży miała normalne krawiewienie jak co miesiąc, dopiero po badaniu okazało u lekarza okazało się że jestw trzecim miesiącu ciąży, podczas gdy ona przypuszczała pierwszy. A jej szwagierka miała okres przez cały pierwszy trymestr. Z tym że ma nadżerke, z tym że nie wiem czy ma o jakiś wpływ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 7:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie ze nadzerka ma wplyw na krwawienie.... a z tym to jest roznie ale na parwde bardzo maly % kobiet ma okres taki normalny, bardzo sie zadko zdaza i to juz jest niebezpieczne....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group