Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Życie za mgłą

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cold-pl



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 6:27 pm    Temat postu: Życie za mgłą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!.

Mam dziwny problem, szukałem na ten temat informacji w internecie ale niestety nic nie znalazłem.

Mój problem polega na tym że czuje sie jakbym żył za mgłą, nawet nie wiem jak to opisać. Jak ktoś coś do mnie mówi to czuje sie tak źle że zabardzo go nie rozumniem, straciłem poczucie humoru, tak sie zmieniłem w krótkim czasie że sam siebie nie poznaje. staram sie to przełamać ale nic nie wychodzi, czasami to dziwne uczucie ustaje i wtedy jest dobrze ale przeważnie tak sie nie dzieje. a zaczeło to sie tak

Rok temu gdy pierwszy raz upiłem sie (wypiłem wtedy sam całą butekle wodki 07) po tym czułem sie właśnie strasznie źle omijając to że wymiotowałem i bolał mnie brzuch, na początku myślałem że to tzw. kac i przejdzie na następny dzień przestałem wymiotować i nic mnie nie bolało ale pozostało to dziwne uczucie pozostało, wmiędzy czasie żuciła mnie dziewczyna to zwaliłem to dziwne uczucie na tzn. doła.

To strasznie dziwne że to wszystko trwa tak długo dzisiaj od tamtego wydażenia jest ponad rok, i nadal mam to dziwne uczucie, nie takie silne jak na poczatku ale mam, przesto koledzy i mój przyjaciel (jeśli moge tak go nazwać) sie odemnie odwracają, czuje sie bardzo przygnębiony.

Mam 16 lat. Ucze sie dobrze ale moje życie toważystkie ulego w gruzach.

jeśli ktoś potrafi zdiagnozować co mi sie dzieje prosze o pomoc, może jakieś leki ktoś zaproponuje, bo naprawde mam dość.

z góry dzięki

---
edit by helloween: nazwy tematow nadajemy tak by bardziej sugerowaly problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy masz jakies bóle głowy? jesli nie to mogą to być pierwsze objawy depresji..

uderzyles sie moze w głowe? wiem ze to glupio brzmi ale pytam powaznie

Pytam bo juz kilka razy spotkalem sie ze takie bycie z boku, badz za mgla to objawy padaczki..ale tutaj standardowymi objawami sa jeszcze bole glowy i zawroty..

Padaczka to nie zawsze epileptyczne ataki..

Jesli nie masz to sproboj u psychologa ale raczej niestety idz do neurologa i zrob sobie eeg albo inne badania jak tomograf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cold-pl



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween napisał:
Czy masz jakies bóle głowy? jesli nie to mogą to być pierwsze objawy depresji..

uderzyles sie moze w głowe? wiem ze to glupio brzmi ale pytam powaznie

Pytam bo juz kilka razy spotkalem sie ze takie bycie z boku, badz za mgla to objawy padaczki..ale tutaj standardowymi objawami sa jeszcze bole glowy i zawroty..

Padaczka to nie zawsze epileptyczne ataki..

Jesli nie masz to sproboj u psychologa ale raczej niestety idz do neurologa i zrob sobie eeg albo inne badania jak tomograf


O tak zawroty mam, szczególnie jak leże lub siedze długo i sie podniose to mi sie kręci w głowie, a czy udeżyłem sie w głowe..... to całkiem możliwe bo ćwicze akrobatyke. Z tymi zawrotami byłem u lekaża to mi powiedział, bez żadnych badań że to normalne w tym wieku, poniewasz szybko rosne Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli lezysz to normalne.. wazniejszy czy jak chodzisz czy Ci sie kreci w glowie.. a taki stan zapewne masz od uderzenia..

moje zdanie jest takie sciemnij jeszcze bole glowy idz do neurologa - on zapewne da Ci skierowanie na badania..jesli to nie to to idz do psychologa..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 12:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cold-pl napisał:
Z tymi zawrotami byłem u lekaża to mi powiedział, bez żadnych badań że to normalne w tym wieku, poniewasz szybko rosne Rolling Eyes



Taaa, bo szybko rośniesz... niech lekarz nie pieprzy głupot.
Mi też wciskali różne pierdoły, kiedy mówiłam, że mnie głowa boli i mi się kręci... a teraz przechodzę badania ze skierowaniem od neurologa.
Jeżeli lekarz ogólny nie będzie chciał Ci dać skierowania do neurologa, to sam się zapisz - żaden problem. Najbardziej domagaj się tomografii i EEG, ale jak pójdziesz do szpitala na badania, to podejrzewam, że inne badania też Ci zrobią.
a jak z pamięcią??

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yalli 2 sprawy - bez skierowania neurolog go nie przyjmie.

A to co on opisal ze jak wstajesz nagle po dluzszym siedzeniu to normalne.. tu chodzi o zawroty ogolne chodzisz i nagle Ci sie zaczyna krecic w glowie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 20, 2007 7:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie ja bez skierowania się dostałam. I nie było żadnego problemu - trzeba wziąść ubezpieczenie ze sobą. MOże nie zawsze tak można - nie wiem.

Czy jak siedzi długo i nagle wstaje, kręci mu się w głowie - czy to normalne?
Radziłabym to sprawdzić. Co innego z leżeniem by było - gdyby leżał i nagle wstawał i wtedy by mu się kręciło w głowie - to rozumiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cold-pl



Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie musze szybko sie zerwać żeby mi sie zakręciło, często jest tak, że jak sie podniosę i już idę to mi sie zakręci.
Padaczka dziwna choroba, do niedawna myślałem, że to tylko i wyłącznie jak ktoś sie "telepie". Może mam depresje nie wiem wkrótce dowiem się.
Przez te ferie jak siedzę całymi dniami w domu to jest mi dużo lepiej, ale jak zacznie sie szkoła to jestem przekonany, że mi sie nasili.

Jeszcze spróbuje między czasie mniej siedzieć przed komputerem, bo dużo czasu spędzam na tej czynności.

Ps.
Z pamięcią dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 7:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cold padaczka najsilniejsze objawy ma w stresie i przy przemevczeniu..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group