Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zwichniecie stawu biodrowego praweo

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justyyyna.10



Dołączył: 24 Wrz 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 10:42 pm    Temat postu: Zwichniecie stawu biodrowego praweo Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!
Proszę o pomoc. Mój Tata został wczoraj wypisany ze szpitala, jest po wypadku samochodowym.
Miał zwichnięte prawe biodro, zostało nastawione. Niestety lekarze nie poinformowali nas jak zapobiegać bólowi z tym związanemu, nie przepisano także żadnych mocnych środków przeciwbólowych! Nie wiemy nic o rehabilitacji! W dodatku noga zaczęła drętwieć! Czy jest to wina ułożenia? To normalne? Co zrobić by ulżyć mu w bólu? Po jakim czasie wróci do pełnej sprawności?
Liczę na życzliwość forumowiczów, mam nadzieję że ktoś podzieli się swoją wiedzą!
Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pacjent5



Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak najszybciej wziąć sprawy w swoje ręce i iść do rehabilitanta! Nie ma co zwlekac a w tej chwili duzo gabinetów jest częściowo refundowany jak np. ten który ja znam w Trójmieście, w Gdańsku Wrzeszczu, nalezy dowiedziec sie co się dzieje z biodrem i poddać się leczeniu rehabilitacyjnemu, pozniej mozna powtarzac cwiczenia w domu, im szybciej tym lepiej, tym szybszy powrót do sprawności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group