Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zwichnięcie stawu barkowego - rahabilitacja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcinka



Dołączył: 13 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 11:05 pm    Temat postu: Zwichnięcie stawu barkowego - rahabilitacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Miesiąc temu doznałem urazu zwichnięcia stawu barkowego - przez 4 tygodnie nosiłem taką kamizelkę stawu barkowego - teraz ją zdjąłem i dostałem od ortopedy skierowanie do poradni rehabilitacyjnej. Problem w tym, że aby dostać się do poradni rehabilitacyjnej w ramach naszego wspaniałego NFZ muszę czekać w kolejce - najbliższy termin, który udało mi się znaleźć na dzień dzisiejszy to koniec sierpnia. Tylko się zastanawiam jaki sens ma wtedy rehabilitacja, czy nie powinna aby ona odbywać, zaraz po zdjęciu unieruchomienia. w ogóle odnoszę wrażenia, że zostałem przez lekarza potraktowany trochę po macoszemu: zdjęcie RTG tylko po wypadku, przed nastawieniem, później już nie (ponoć nie ma sensu). Nie miałem też USG. Zastanawiam się czy nie zgłosić się gdzieś prywatnie, ale nie wiem,czy mnie stać na to. Orientuje się ktoś może, jak wygląda taka rehabilitacja, jak długo trwa i jaki mógłby być jej koszt.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Marcin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group