Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zwichnięcie rzepki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
imiol



Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Grójec
PostWysłany: Nie Cze 19, 2011 9:18 am    Temat postu: Zwichnięcie rzepki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam taki problem: A mianowicie około 2 miesiące temu zwichnąłem rzepkę zerwałem troczki kolanowe i naderwałem lub zerwałem więzadło krzyżowe boczne . Leżałem miesiąc w szpitalu razem z rehabilitacją wyszedłem miesiąc przerwy od jakichkolwiek sportów a wczoraj grałem w piłkę nożna na turnieju i znowu zwichnęła mi się rzepka tylko od razu wskoczyła na miejsce lekki ból dopiero dziś zrobił się lekki obrzęk i odczuwam ból przy wykonywaniu zgięć nogą ból taki od wewnętrznej strony kolana. W poniedziałek jestem umówiony do lekarza prywatnego aby zakończyć leczenie a tu chyba jednak nie będzie zakończone ponieważ znowu to samo i w dodatku coś mam z tym drugim kolanem bo mam wrażenie jak chodzę że zaraz mi wypadnie.
Powiedzcie co ja mam zrobić (nie mówilem nic rodzicom że to wczoraj się stało bo ogólnie miałem zakaz jeszcze przez miesiąc gry ale byłem już na kilku treningach i bylo ok)
Czy obrzęk się zwiększy ? stało sie to wczoraj o godz 18.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group