Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Związek z rodzeństwem w tle?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magada79



Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 2:26 pm    Temat postu: Związek z rodzeństwem w tle? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! mam dosyć specyficzny problem,mianowicie mam wrażenie że moja dróga połowa wraz ze swoją siostrą tworzą dość osobliwą relacje zakrawającą o współuzależnienie!Ona jest obecna w każdej dziedzinie naszego życia opowiada jej o eszystkim,jestem w 7 m-cu ciąży ale to jej poświeca każdą wolną chwile! Wychodzą razem na imprezy,sms-y i telefony w środku nocy!!!!! Ona leczyła się z zaburzeń psychicznych cała rodzina żyła w poczuciu winy! wg.niej wszyscy są winni jej choroby z wyjątkiem jej samej!jest doskonałą manipulatorką nadużywającą alkoholu i przesiadującą całymi dniami na necie!,Mój mąż jest w stosunku do niej bezkrytyczny!!!!!To niszczy nasze wspólne życie!!!!A przedewszystkim odbija się na dzieciach!!!!!Pomóżcie mi nakierować na jakiś normalny tor te relacje!!! Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 5:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

twoj maz przezyl z twoja siostra tyle czasu ze skoro daje sie lawirowac to znak ze nie widzi nic i wydaje mi sie ze twoje pruby uswiadomienia mu czego kolwiek sa bez skuteczne. Ile macie dzieci?
Jakie zaburzenia psychiczne ona ma?
Alkohol to srodek ktory jej pomaga w przezwyciezeniu trudnosci psychicznych ? I od jakiego czasu go naduzywa?
Rozmawialas z nim na temat tego ze powinnien poswiecac ci wiecej uwagi bo jej teraz najbardziej potrzebujesz ? Jesli tak to co odpowiedzial?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magada79



Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 5:33 pm    Temat postu: związek z rodzeństwem w TLE? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Ci za odpowiedź na mój post a oto odpowiedzi na Twoje pytania: Ona choruje na odmiane schizofrenii zwaną depersonalizacją,ale świadomie nie przyjmuje leków,jest przekonana o pomyłce lekarzy!! Alkohol jest obecny u niej od ponad 2 lat, i stanowi dla niej ucieczkę od codzienności tak samo jak i net.. Mamy już z mężem dziecko,teraz oczekuje drugiego! chce być z Nim natomiast przeraża mnie to co sie między nami dzieje. Oczywiście rozmawiałam z Nim na ten temat,ale on twierdzi że tylko w ten sposób może ją pilnować i jej pomóc nie popełnić głupstw i oczywiście stwierdził że przesadzam(ale tego akurat sie spodziewałam) On sie obwinia za jej chorobę a ja nie potrafie mu uzmysłowić że to nie jego wina!!!!...Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawel.mat33



Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 19, 2015 11:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najwięcej korzyści musi przynieść wspólna rozmowa. Powiedz co ci przeszkadza w jego zachowaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 19, 2015 12:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zwroc uwage na date postu!
jest sprzed kilku lat!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mazurka-mazurkiewicz



Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 07, 2015 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nie widziałaś wcześniej tej chorej relacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joanna45



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 09, 2015 10:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, kilka lat minelo, szkoda, ze nie wiemy jak sie sprawy potoczyly.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
axel



Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 23, 2016 12:03 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

koniecznie z tym coś trzeba zrobić, też chciałbym się dowiedzieć, co słychać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Haemowka



Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 08, 2016 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

takie bliskie zwiazki rodzinne czasem naprawde zle oddzialowuja na relacje z mezem czy zona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group