Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zwalczanie nadmiernego zapachu papierosów w domu

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawel.mat33



Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 19, 2015 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najprostszym rozwiązanie byłoby po prostu wychodzić na zewnątrz gdy chcesz zapalić papierosa. Dymu papierosowego bardzo trudno się pozbyć z mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yola
Spamer


Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 13, 2017 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze proszę swoich gości aby nie palili w domu, bo później mi osobie nie palącej taki dym przeszkadza bardzo długo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tigerek



Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie pomagają świece przeciw nikotynowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kratek



Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 12:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam palenie na balkonie. Ja tak właśnie robię i nie wyobrażam sobie żeby smrodzić w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group