Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zsunięta prezerwatywa a ryzyko ciąży

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pysiaczeek



Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 06, 2012 4:43 pm    Temat postu: Zsunięta prezerwatywa a ryzyko ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, kochałam się z moim chłopakiem, podczas stosunku zsunęła się nam prezerwatywa. Chłopak zareagował dość szybko, nie była ona głęboko, mogłam wyjąć ją sama. Podczas tego nie doszło jeszcze do wytrysku, jednak miałam dni płodne i zastanawiam się czy jest możliwość zapłodnienia w tym przypadku? Obawiam się, iż może płyn jakoś się wydostał i zapłodnił mnie. Uspokaja mnie jednak myśl, iż niektóre pary współżyją bez zabezpieczenia bez żadnych skutków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jarecki99



Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sie 08, 2012 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czas pokaże, w chwili uniesień mogło być różnie. Nie denerwuj się bo to nie zmieni już sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group