Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zrosty z narządach rodnych kobiety - zagrożenia i przyczyny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beapot



Dołączył: 01 Lis 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 7:04 pm    Temat postu: Zrosty z narządach rodnych kobiety - zagrożenia i przyczyny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam w nowym poscie
otórz moj ginekolog wykrył mi zrosty prawdopodobnie powstale w wyniku nieleczonego lub nierozpoznanego zapalenia jajnikow bo operacji na sprawy kobiece nie mialam, bralam wedle zalecen summamed przez 3 dni(antybiotyk) i czopki distreptaza przez 9 dni. pytam ogolnie czy ktos moze sie orientuje czy takie zrosty moge byc przyczyna nieplodnosci??? i czy te leki moga miec wplyw na rozregulowanie cykli??? bo po skonceniu tabletek okres dostalam z tygodniowym opóżnieniem. czy jesli bede przyjmowac tabletki anty czy beda dzialaly w tak sposob jak powinny bo wiem ze mimo iz zrosty "puscily" to i tak kazda choroba pozostawia powiklania dlatego sie martwie czym moga takie zrosty grozic???


----edited by emilka----
przeniosłam do odpowiedniego działu



---edit by Wind_Of_Hope---
Proszę nie pisać dwoch takich samych tematów. Drugi został usunięty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrosty moga powodować trudnosci z zajściem w ciążę, no niestety ja też nie mam do końca wyleczonych zapalen jajnika co moze skutkowac tym że bede miala trudności, w dodatku mam zrosty po operacji wyrostka robaczkowego!! te tabletki(jak każde np antybiotyki) moga powodowac opoznienie miesiączki więc to normalka ale gdyby sie powtarzało to udaj sie do gina:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beapot



Dołączył: 01 Lis 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

troche sie tym martwie, a powiedz anetka jak odczuwalas zrosty zanim jeszcze je wykrylas??? bo mnie bolalo w dole miesiac temu po miesiaczce takie kłócie i odrazu poszlam do gina i zaczal mnie leczyc. teraz jak juz mam staly zwiazek to naprawde zaczyna mnie przerazac ze moge miec klopoty z dzidzia. mam nadzieje ze w pore zaczelam leczenie. 8 stycznia mam kontrole i napisze jak poszlo. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mialam krwawienie tydzień po miesiączce, bole w dole brzucha i podwyższoną temperaturę. Lekarz stwierdzil że przeszłam zapalenie jajnika bo wyszlo na usg że jest powiększony, po pewnym czasie bole wrócily a efektem są zrosty, ttylko nie widomo czy po tym zapaleniu czy po operacji wyrostka:( No coż, jakoś będzie:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doris1



Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: k-n
PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 2:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mialam zupelnie inaczej niz wy
ja mialm kiedys peracje wyrostka robaczkowego zrobil mi sie zrost ale nie wiedzialm o tym.poszlam do zwyklego lekaza bo mialam problmy z wyproznianiem sie zalatwialam sie raz na dwa tygodnie!!! wkoncu skierowal mnie di gina i tak odkryl ze mamz rosty dal mi tabletki aa!! i jescze przy kochaniu sie na jezdzca je potem czzulam ze z jednej strony mnie boli nie moglam za gleboko miec penisa w sobie.przepraszam jezeli pisze nie zaskromnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beapot



Dołączył: 01 Lis 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 5:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczerze to ja podczas stosunku czuje bole ale niewilkie dlatego boje sie ze zrosty nie zostaly wyleczone, 8-mego mam spotkanie u gina i zobaczymy. ja mialam zrosty ale nie po wyrostku bo go nie przechodzilam ale po nie leczonym zapaleniu jajnikow i mialam je po dwoch stronach. w polowei leczenia gin wyczul ze zrost po jednej stronie zszedl ale po drugiej go wyczuł lecz na usg dopochwowym nie bylo go widac wiec byl maly i mam nadzieje ze juz znikl:(( chlera my kobiety to mamy przerabane..... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beapot



Dołączył: 01 Lis 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 6:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze . pozdrawiam i zycze wszytkim Szczesliwego Nowego Roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group