Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zrogowiaciała skóra

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Slusek
Zbanowany


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 3:55 pm    Temat postu: Zrogowiaciała skóra Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, co zrobić zeby skóra była gładziutka trzeba czesto peeling robic ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kellly



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 7:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też Smile
peeleing i dobry krem nawilżający czy balsam jak do ciała Smile no i podstawa to nie przesuszać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ane



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 9:33 pm    Temat postu: Re: Zrogowiaciała skóra Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Slusek napisał:
Mam pytanie, co zrobić zeby skóra była gładziutka trzeba czesto peeling robic ???

Peeling stosuj raz góra dwa razy w tygodniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
baletudos
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 8:52 pm    Temat postu: zrogowiaciała skóra + meszki włosowe ;//// Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie co zrobic, zeby skora byla gładka i ładna i zeby nie była zrogowiaciała ? ;/ mam tez oczywiscie jestem w wieku dojrzewania i pojawia sie pierwsze owlosienie na klatce piersiowej no i mam 7 meszków włosowych (takich czerwone kropki) i mnie to denerwuje czym to najlepiej zlikwidowac... prosze odpisac



Prosze nie tworzyc nowych tematow jesli istnieja o podobnej tematyce. Temat przenosze w odpowiednie miejsce.

Mala_mi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

baletudos po co chcesz wloski likwidowac? Jedynie laserowo cokolwiek da - ale nie takim "laserem" z dlugopisu Very Happy

Dorastasz chlopczyku, to normalne i musisz z tym sie pogodzic, jedni maja wiecej owlosienia inni mnie, moze tobie z czasem wiecej sie pojawi niz 7 wlosow.

Co do skory najlepiej stosowac peeling - np Nivea Visage Young. Jest delikatny a oczyszcza skore i zluszcza martwy naskorek
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group