Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

żółta, galaretowata substancja z odbytu...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
123xyz



Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 14, 2009 9:51 am    Temat postu: żółta, galaretowata substancja z odbytu... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

Może ktoś z Was wie, co może oznaczać żółta substancja, taka galaretowata, bezwonna z odbytu? Bo właśnie wczoraj w sytuacji gdy zawierciło mi w brzuchu, musiałem się odgazować i wtedy wyleciała mi taka substancja. Dodam jeszcze, że czasem zdarzało się, że zaobserwowałem ową wydzielinę na papierze toaletowym podczas oddawania stolca...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sob Lis 14, 2009 10:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

123xyz
Taki objaw może wskazywać na problemy z organami(wątroba,śledziona czy trzustka,infekcje jelitowe) wskazane jest badanie krwi(pełne),kału oraz usg jamy brzusznej.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
123xyz



Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 1:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzisiaj sie sytuacja powtozyła, nie była jużtak gęsta jak wczoraj ta substancja i bylo jej mniej. wczoraj wypiłem 2 herbaty żurawinowe, moze ma to jakis wpływ na to ? co do badań krwi, w czasie jak juz zuwazylem te substancje (niewiedzac wtedy ze to jest to) wyniki krwi mialem idealne jak to lekarz okreslił(wszsytko w normie, mocz takze wygladał dobrze), bo bolal mnie brzuch przez 4 dni, az nagle odpuscił jak sie odgazoałem porządnie , tak wiec to była kolka , nigdy wczesniej takich problemów nie miałem

dodam jeszcze ze dzisaj w ciagu dnia przy wyproznianiu sie stolec byl w miare normalny, tzn nie bylo widac tej substancji na papierze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group