Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ZoladeX i Tamoxifen

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maria Flakus



Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 6:42 pm    Temat postu: ZoladeX i Tamoxifen Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!Mam 41 lat Jestem po amputacji piersi i węzłów ,przeszłam 6 cyki chemi i 25 naświetlań.Od kwietnia zażywam Tamoxifen a od marca 1xw m-cu zoladex.Teraz w lipcu dostałam 5 zastrzyk i po 3 dniach dostałam miesiączkę .Proszę o pomoc czy tak może być,ponieważ onkolog zapewniał mnie że miesiączki napewno nie dostanę po tych zastrzykach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mirabelka07



Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 2:30 pm    Temat postu: ZoladeX i Tamoxifen Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam cie serdecznie, mysle ze kazda z nas reaguje indywidualnie,w moim przypadku miesiaczka nie wrocila,ale jestem od ciebie starsza, mam 45 lat, jestem 3,6 roku po operacji i amputacji piersi , zoladex dostawalam przez 3 lata i rownoczesnie bralam tabletki tamoxifen, onkolog zapewnial mnie ze jak dostaje zastrzyki, to nie dostane okresu i jest to w zasadzie pewna antykoncepcja, od pol roku jestem tylko na tabletkach i lekarz powiedzial , ze okres wroci i nie mam juz zadnej ochrony antykoncepcyjnej, ale byc moze jestem juz w tym wieku, ze sztuczne klimakterium przeszlo juz w normalne. jestem juz po rekonstrukcji piersi z mojego mieśnia , Jestem zdrowa , szczesliwa i mam nadzieje ze choroba juz nie wroci, czego i tobie zycze.
pozdrawiam cieplo Mirabelka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
amazonka740



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 10:16 am    Temat postu: tamoxsifen i zoladex Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bralam zoladex przez 2 lata obecnie biore tamoxifen,okres wrocil po pol roku od skonczenia zoladexsu .Lekarka powiedziala,ze mam mlody silny organizm i to dla tego(jestem starsza od was obu). trzeba teraz czesciej sie badac i kontrolowac a wszystko bedzie dobrze .UWAGA tamoxifen zanizyl mi libido do zera ,a zwiekszyl potrzeby.pozdrawiam was dziewczyny ,zycze zdrowia i bez nerwow - bedzie dobrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group