Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból kręgosłupa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
surdykowska



Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 10:25 pm    Temat postu: Ból kręgosłupa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!!!
Mam 47 lat od 3 lat mam duże bóle w kręgosłupie lędźwiowym. Zrobiłam tomografię kręgosłupa lędźwiowego na poziomie krążków międzykręgowych L2-3,L3-4,L4-5,L5-S1. Tomografia wykazała:
Wypuklina krążka międzykręgowego L2-3,L3-4,L4-5 z kompresją worka oponowego. Na poziomie krążka międzykręgowego L5-S1 nie stwierdzam wypuklin, krążek międzykręgowy L5-S1 obniżony. Lewostronna sakralizacja kręgu L5. Zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych na wszystkich badanych poziomach. Zmiany wsteczne o charakterze fenomen vacum krążku międzykręgowym. Embarassed Leczę się u neurologa. Przyjęłam już dużo leków i zastrzyków przeciw bólowych i zapalnych. Również korzystałam z rehabilitacji, ale bóle nasilają się coraz bardziej. Co mam dalej robić???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lady_a



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 73

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Udać się do naprawdę dobrego ortopedy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maputto



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 01, 2008 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uuuu Surdykowska, moja droga forumowiczko, widze ze masz powazny nie byle jaki problemik i bardzo chciałbym Ci sluzyc pomoca, wierz mi, ze z calego serca. Ale niestety nie znam się na takich przykrych sytuacjach i mnie one nigdy nie dotyczyly. To akurat na szczescie Smile ale powiem Ci moja droga ze rzeczywsicie skoro od 3 lat nic nie pomaga, powinnas jak najszybciej kochana udac sie do jakiegos specjalisty, albo po prostu zmienic terazniejszego na innego skoro nieskuteczny. I to szybko!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group