Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nisko glowka dziecka ...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 1:57 am    Temat postu: nisko glowka dziecka ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem w 27 tygodniu ciazy podczas ostatnie wizyty lekarz powiedzial mi ze glowka dziecka znajduje sie dosc nisko powiedzcie mi czy to zle?? i czy moze cos grozic ciazy ?? dodam ze do tej pory nie mialam zadnych komplikacji z ciaza poza malym brakiem zelaza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 5:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a lekarz Ci nie wyjaśnił dokładnie?
wiem, że w po pewnym czasie główka coraz niżej schodzi - wtedy obniża się także brzuch i jest to znak, że dziecko i ciało przygotowują się do porodu.
jednak nie pamiętam dokładnie w którym to tygodniu/ miesiącu następuje.
a nie masz rozwarcia?
lekarz kazał Ci się oszczędzać , więcej leżeć i nie dźwigać?
mówił Ci cokolwiek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 6:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozwarcia nie ma a lekarz nic nie mowil wlasnie nie powiedzial czy to zle czy dobrze dlatego sie zmartwilam jak pojde na stanepna wizyte to popytam o wszystko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oliwia jezeli nie ma rozwarcia to na razie nie ma powodow do zmartwien... czasami glowka jest za nisko, jest rozwarcie i grozi to przedwczesnym porodem... ale ty rozwarcia nie masz i mozliwe ze to po prostu twoja "uroda" a raczej twojej ciazy Smile ja na wszelki wypadek mimo wszystko zaczelabym bardziej uwazac na siebie i nie przemeczac sie.
powodzenia
a tak na przyszlosc warto pytac lekarza o wszystko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok dziekuje za rade Smile w poniedzialek ide do lekarza tym razem innego chyba wogole zmienie lekarza prowadzacego , ten do ktorego chodzialm do tej pory nie daje zadncyh badan sama sie musze o nie prosic gdybym nie zapytala to nawet badania krwi by nie zrobil a jak go zapytalam o usg to powiedzial ze na usg panstwowo trzeba czekac 2 miesiace i ze moze mi zrobic ale tylko prywatnie dlatego tez w poniedzailek wybieram sie do innego lekarza - znajomego rodzicow o napewno zadba o ciaze i powie co i jak Smile a jeszcze jedno pytanie mam do Ciebie Pituszka powiedz mi jak to jest czy lekarz prowadzacy moze osobiscie odbierac porod ?? pytam bo lekarz do ktorego chodzilam do tej pory stwierdzil ze to niemozliwe i ze tak sie nie da nawet po oplaceniu lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group