Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Naderwanie ścięgna...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
holard93



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 10:23 pm    Temat postu: Naderwanie ścięgna... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam... Dzisiaj po treningu prawdo podobnie naderwałem sobie ścięgno...Sad
W prawej nodze... Znacie jakieś szybkie i skuteczne sposoby, aby mi to znikło? Musze to szybko wyleczyć, ponieważ w sobotę mam Mistrzostwa Śląska Młodzików i biegu na przełaj... Za porady bardzo dziękuję!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maurycy



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj to bardzo mało czasu. Raczej nie wyleczysz tak szybko, prędzej po prostu zlikwidujesz nieprzyjemne skutki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JacekJ



Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 12:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

holard93 a powiedz mi czemu uwazasz ze naderwales sciegno????
czy mozesz napisac co ci sie dzieje ( tj jakie masz dolegliwosci i kiedy) i jakiej czesci ciala.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maurycy



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie, przybliz coś, a może uda się polecić jakiś specyfik albo metodę leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JacekJ



Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odnosnie specyfikow to bym sie wstrzymal poniewaz leczenie uszkodzen miesni polega na fizjoterapii i leczenia czynnosciowego.
Nie wiem o jakich specyfikach mowiles jezeli mozesz przybliz je.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maurycy



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---tego typu stronki, to na pw podawaj, oki? bo to taka troche reklama jest. emilka----- tak patrzę na stronce, ale jeśli chodzi o ścięgna to widzę tylko zapalenie więc nie wiem czy to dla Ciebie. Najlepiej dogadać to z lekarzem ostatecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bodek24



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maurcy, moglbys mi podeslac na pw te stronke bo nie zdazylem zapisac?? slyszalem cos ostatnio o tej metodzie, podobno cuda dziala jesli chodzi o sportowe kontuzje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JacekJ



Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 04, 2008 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy dziala cuda to moze przesadzasz natomiast jest to alternatywa do leczenia pewnych urazow i chorob.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group