Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chorobliwy strach przed smiercia...:(

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madziunia 23



Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 10:00 pm    Temat postu: Chorobliwy strach przed smiercia...:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nie maly problem .. przez ostatni rok siedzialam w domku .. i mialam duzo czsu na myslenie .. Sad o czasie mijajacym kazdego dnia .. Sad o tym co sie stanie keidy nas juz nie bedzie .. o tym kiedy moze mnei spotkac smierc mnie lub mojego męza....Sad strasznie sie boje ze go starce za wczesnie.. albo ze sama odejde .. Sad panicznie sie tego boje.. wpadam w paranoje wiem.. ale nie moge uwolnic sie od tej mysli .. Ci ktorzy wierza maja jeszcze jakas perspektywe po smierci .. Ja natomiast widze pustke .. Taka przerazajaca pustke .. Boje sie ze wpadne w depresje przez swoje glupie mysli .. Prosze napiszcie co o tym myslicie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez sie boje. Nie umiem sobie wyobrazic ze moze mnie ktoregos dnia nie byc. A ze mojego ukochanego nie zobacze to juz do mnie nie dociera...chcialabym zyc wiecznie Sad ale to niemozliwe Eh...
najlepiej chyba jest sie cieszyc kazdym dniem spedzonym z ukochana osoba i nie myslec o smierci, bo czeka ona kazdego i przychodzi czasem niespodziewanie Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziunia 23



Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i wlasnie to jest tak bardzo przerazajace .. :(Ze jest nieunikniona .. A czasami niespodziewana.. Ta mysl czseto mnie przesladuje .. Ja potrafie plakac nawet gdy widze czyjas smierc .. Nawet jezeli to bylby tylko film .. przekladam wtedy to na rzeczywistoc ... Martwie sie o swoj stan psychiczny .. moze wizyta u psychologa dobrze by mi zrobila..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziunia 23



Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale zgadzam sie z toba .. Zycie jest kruche .. wiec kazdy dzien jest cenny .. i powinno spedzac sie go w taki sposob jakby mialbyc ostatni ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo mozliwe...zacznij moze myslec tak jak ja i ciesz sie ze ktos Cie kocha i Ty kogos tez Wink mozna zyc szczesliwie az do smierci..eh
pozdroffki Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobne odczucia,tez potwornie boje sie smierci.Dosc czesto ogarniaja mnie mysli co bedzie jak mnie juz nie bedzie,co sie stanie z moim mezem,synem.Wiem,ze nie powinno sie w taki sposob myslec,jeszcze zwlaszcza w tak mlodym wieku,ale te mysli jakos sam przychodza,przeciez nie znamy dnia,ani godziny...O matko to jest okropne,juz sie znowu boje...!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziunia 23



Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Njgjorzej jest wtedy kiedy nie ma sie innego zajecia poza mysleniem .. Ogarnia mnei wtedy strach... Moje mysli sa skoncetrowane wlasnie na tym ... JAK bedzie wygladalo zycie beze mnei .. albo moje zycie be zmojego ukochanego mezczyzny..Sad Boje sie panicznie,,,,Zastanawia mnei jak wyglada ta pustka po smierci .. A wlasciwie jak nie wyglada Wink kurcze .. chyba trzeba sie zajac czyms co odwroci moja uwage od tego ty[pu przemyslen.. Dobrze ze nie jestem sama z tym probleme:) dziekuje wam za posty:*Buziaczki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez myslalam,ze to tylko ja mam takie glupie mysli,przewaznie przychodza wieczorem jak nie moge zasnac i wtedy zaczynam sie zastanawiac czy po smierci jest jeszcze jakies ''zycie''.Czasem mam wrazenie,ze zwariowalam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aga to nie wariacje tylko obawa Rolling Eyes nie wierze zeby nikt o tym nie myslał. Ja czesto zastanawiam sie nad tym co bedzie potem Question ale odp. nie znam, wiec ciesze sie kazdym dniem spedzonym z moim loF Razz ajj zeby jeszcze pojawila sie fasoleczka to juz wogole bym oszalała ale z radosci heh Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wy nie macie wiekszych problemow ?

Zycie jest od tego zeby sie cieszyc a Wy o smierci gadacie Laughing

Zycie jest za krotkie zeby sie martwic takimi glupotami..

Kazdego to spotka i nie zmieni tego ze ktos mysli o tym Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group