Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Cholesterol i tętno

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
self-sufficient



Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 9:48 pm    Temat postu: Cholesterol i tętno Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
od zawsze byłam bardzo szczupła i niska. Lekarze dziwią się, że "zły" cholesterol przewyższa u mnie 150. Chciałabym się dowiedzieć, jakie są objawy wysokiego poziomu LDL?
Zaczęło mnie to niepokoić, bo od kilku miesięcy mam niskie ciśnienie i wysokie tętno (od 90 do 110 w spoczynku). Kilka razy w tygodniu brakuje mi powietrza i serce wtedy tak jakby szybciej biło. Ale trwa to tylko kilka sekund. Jestem też ciągle zmęczona. Myślałam nad nerwicą, bo mam stresujący tryb życia, ale ten wysoki cholesterol mnie niepokoi.

Jeżeli na pozbycie się tych objawów wystarczy tylko zmiana diety - byłabym wdzięczna za pocieszenie i porady. Pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez jestem osoba nie za wysoka i do tego chudą jak patyk, a cholesterol mam bardzo duzy. Tak samo mam niskie cisnienie. Nie wiem od czego to moze byc, raczej genetycznie, kto wie, moze przez moja niedoczynnosc watroby. W kazdym razie moja siostra kiedys byla gruba (prawie 100kg) i jak badala sie to miala niziutki.. moja rodzina spekuluje ze to po dziadku, ale sama nie wiem od czego tak jest, ale z checia sie dowiem Smile
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Matek233



Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam chciałbym polecic pewien suplement...
to nie miejsce na reklamę. przeczytaj regulamin.
usunęłam.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group