Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak doszło do WPADKI Zaprasam do opisywania swoich pzypadków

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magdzia87



Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 3:13 pm    Temat postu: Jak doszło do WPADKI Zaprasam do opisywania swoich pzypadków Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do opisywania swoich przypadków wpadek lub nie koniecznie oczekiwanej ciąży by były one przestrogą dla innych kochających się osób. Aby wiedziały w jakich sytuacjach może do tego dojść. Mam nadzieję że ten temat się przyda i da do myślenia nim popełni się błąd nim będzie za późno. Stworzyłam go z myślą lepiej zapobiegać niż płakać po fakcie. Dziękuje wszystkim którzy sie tu zechcą dołączyć, wypowiedzieć i opisać swoje doświadczenia które mogą sie innym przydać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 7:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie nic to nie da bo 3/4 par najpierw robi a potem mysli... nic na to nie poradzisz...szkoda tylko tych dzieci,ktorych matka sama jest dzieckiem .. Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 8:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cicho wind
Wink
pomysł mi się podoba Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja już tu nawet przypadek swojej głupoty i jakoś to nie zmniejszyło ilości pytań "czy jestem w ciąży" Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magdzia87



Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 12:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki Yalissea mi też się pomysł podoba i już dawno chciałam stworzyć taki temat postu tylko szkoda że nikt tu jeszcze nie chce opisywać swoich sytuacji które mogły by być przestrogą dla innych Confused czy na tym forum są tylko ludzie którzy zadają pytanie "czy jestem w ciąży?" a jak już dowiedzą się że są to zapominają o forum i o tych którzy udzielali im kiedyś rad i wspierali ich Confused co za niewdzięczność... Ale mam nadzieję że znajdzie sie pierwszy taki który opowie coś o sobie i może taka sytuacja będzie ostrzeżeniem i uchroni choć jedną osobę od popełnieniu błędu Bo jak osobiście słucham niektórych wypowiedzi i widząc moje koleżanki z byłej szkoły które same są jak dzieci a w wózku prowadzą takiego malucha to mi ręce opadają (przypadek z mojej byłej klasy 12 dziewczyn i już dwie mamusie... autentyczna historia dziewczyna w wieku 17 lat spała jeszcze z lalkami dziś już oprowadza 2 letniego synka... jednym słowem tragiczna sytuacja dla dziecka i jego przyszłości)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 8:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yalissea napisał:
cicho wind
Wink


oj dobra nooo Smile ale jak narazie nikt nic nie pisze a dzial czy jestem w ciazy nadal powieksza sie... Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 12:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim dzaniem ciekawy temat ;] tylko czy ludzie beda chcieli si wypowiadac... Rolling Eyes
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak ktoś wpadł - pierwsza reakcja: fuck!! ( bo po co teraz, bo czas nie ten...) a jak się urodziło? ooo jejku, jakie śliczne Smile oo jak super

więc teraz dawno zapomniał o tym co było i może ze spokojem się wypowiedzieć o wpadce... chyba Wink
chyba... nie wiem zresztą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magdzia87



Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yalissea no dokładnie też tak myślę tylko ludzie po wpadce zapominają chyba o forum i zajmują się dzidzią i dlatego brak tu takich historii ...a mogły by być dobrą lekcją... i chwilą zastanowienia Idea "skoro ona tak wpadła to ja tak nie będę robiła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
domi24d



Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 17, 2008 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
ja właśnie zaliczyłam taką wpadkę, ale musze ochłonąć bo dowiedziałam się dzisiaj. Różne myśli chodzą po głowie, nie wiem czy mam płakać czy się cieszyć. Mój chłopak się cieszy i to mi dodaje troche otuchy. Napisze tylko jedno, nigdy przenigdy nie wieżcie w metody naturalne, nie mieżcie temperatury, nie patrzcie na śluz itp to nic nie daje i nie kochajcie się bez zabezpieczenia nawet gdy chłopak wychodzi przed końcem.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group