Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwny kształt członka po erekcji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jack23



Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 5:31 pm    Temat postu: dziwny kształt członka po erekcji Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pewien niepokojący mnie problem. Otóż ostatnio po masturbacji gdy mój członek opadł, ta krew z niego odpłynęła, to zauważyłem wieczorem że jakby nie "poszła" do końca, członek jest w jednym miejscu zgrubiony. Nie jest to mocno, ot tak delikatnie, może nawet trudno by sie domyślic, ale jednak to widzę. Zdażyo mi się już tak kiedyś, że członek pozostawał jakby w 10% erekcji, ale po kilku godzinach wszystko wracało do normy. Czy to normalne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 10:24 pm    Temat postu: nie tędy droga Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taki sposób zaspokajania swoich napięć seksualnych nie jest naturalny, więc stąd te podrażnienia. spowodowane nierównomiernym oddziaływaniem na obwodzie.
Moim zdaniem: takie oddziaływanie przez dłuższy czas, spowoduje nierównomierny rozrost naczyń, a tym samym skrzywienie się członka po wzwodzie -) lub (-.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group