Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co to kropelkowanie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pytalska



Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 9:49 pm    Temat postu: Co to kropelkowanie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hyym.. Wiem, że mógł być gdzieś tu taki temat, ale ja naprawdę nie mam kiedy przejrzeć tego wsyztskiego, a chciałabym jak najszybciej znaleźć na to odpowiedź.
Więc. Co to jest w sumie kropelkowanie? Kiedy się pojawia? Czy to kropelkowanie ma w sobie plemniki i czy przez to można zapłodnić dziewczynę?
W sumie nie znam się na tego typu sprawach, a w internecie też dużo nie znalazłam na ten temat. Jednak wiem, że coś takiego istnieje. Czy ktoś mógłby mi to wszytsko wyjąsnić.
Proszę dokształćcie xD Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.biomedical.pl/forum/kropelkowanie-a-wytrysk-vt894.html

masz poczytaj Smile jest cos takiego jak WYSZUKIWARKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w skrocie moge strescic to i owow:) wiec tak...kropelkowanie to jest "wyplyniecie " plynu z penisa na krotko przed wytryskie... teoretycznie zawiera on jakis tam procent plemnikow zdolnych do zaplodnienia...
ale istenieje jeszcze takie cos jak plyn z prostaty..."wyplywa" on z penisa podczas podniecenia on teoretycznie nie zawiera plemnikow Wink kropelkowanie wystepuje na krotko przed wytryskiem i nie jest wyczowalne..a en plyn z podniecenia moze caly czas "wyplywac"
mam nadzieje ze zrozumialas:) ze jasno wytlumaczylam...staralam sie jak najprosciej:) pozdrowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pytalska



Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ależ wiem, ze istnieje wyszkuwiarka, szukałam wszedzie, ale jakoś nie znalazłam xD
Dziękuję za odpowiedź, przydała się xD
A mam pytanie co do tego płynu z prostaty, który wylatuje podczas podniecenia.. Czy przez niego można zapłodnić dziewczynę?
Wiecie, ciekawa świata jestem, a na wiele moich pytań nie mogę znaleźć odpowiedzi więc pytam tu, na forum xD
W sumie dziękuję za odpowiedź, przydała się Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plemniki są tylko w płynie wydzielanym z jąder... w płynie z prostaty plemników nie ma, więc nie da się zapłodnić
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokladnie tak jak pisze drapaka Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group