Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ja i mój chłopak jesteśmy dalszą rodziną...

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katarzyna-23



Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 8:25 pm    Temat postu: Ja i mój chłopak jesteśmy dalszą rodziną... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja i mój chłopak jesteśmy ze sobą spokrewnieni, tzn. jego babcia i moja prababcia były kuzynkami. To daleka rodzina, ale on boi się że nasze dzieci urodzą się chore. Wiem, że zawsze istnieje taka możliwość, ale czy w naszym przypadku jest większa. Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najbardziej zagrożone są dzieci ze związków osób w których występują więzi krwi.

A jeżeli chodzi o konkretne i szczegółowe określenie czy jest jakieś niebezpieczeństwo obecnie można zrobić badania.
Myśle że gdy porozmawiasz z lekarzem to on już konkretnie powie co i gdzie by trzeba zrobić aby spradzić wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katarzyna-23



Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Weszłam na forum medyczne bo myślałam, że tutaj ktoś mi pomoże. Może jednak jest ktoś taki?


------------edit by drapaka-------------
Proszę nie pisać całych postów wytłuszczoną czcionką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jakiej pomocy się spodziewasz? tutaj nie ma lekarzy którzy mogliby ci konkretnie powiedzieć, forum jest po to żeby ktoś kto ma problem mógł o tym porozmawiać, albo się poradzić, a nie po to żeby unikać wizyt u lekarzy. Paweł ma racje że jeśli chcecie mieć 100% pewnośc to lepiej zasięgnąć porady lekarskiej. Moim zdaniem wszystko powinno byc ok w końcu to bardzo dalekie pokrewieństwo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katarzyna-23



Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

drapaka napisał:
a jakiej pomocy się spodziewasz? tutaj nie ma lekarzy którzy mogliby ci konkretnie powiedzieć, forum jest po to żeby ktoś kto ma problem mógł o tym porozmawiać, albo się poradzić, a nie po to żeby unikać wizyt u lekarzy. Paweł ma racje że jeśli chcecie mieć 100% pewnośc to lepiej zasięgnąć porady lekarskiej. Moim zdaniem wszystko powinno byc ok w końcu to bardzo dalekie pokrewieństwo


Też myślę, że powinno być wszystko OK z dziećmi. Chciałam po prostu porozmawiać z kimś, kto wie coś na ten temat. Ludzie którzy nie mają pojęcia o takich rzeczach mówią, że będziemy mieli chore dzieci, a mój chłopak im uwierzył... Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest pokrewienstwo w czwartym pokoleniu w linii bocznej. nie sadze zeby mialo to jakikolwiek wplyw na zdrowie waszych dzieci. takie ryzyko wystepuje przede wszystkim w prostej linii pokrewienstwa i do trzeciego pokolenia w linii bocznej. wiem to stad ze u mnie w rodzinie byly takie przypadki. ale oczywiscie pomysl skonsultowania sie z lekarzem popieram Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Czekająca
Gość









PostWysłany: Pią Sie 11, 2006 12:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem czym się przejmujesz???Jeżeli lekarz mówi, że wszystko z maleństwem jest w porządku to po co wkręcać sobie chore jezdy???Zamiast cieszyć sie jednym z najpiękniejszych momentów w życiu kobiety ty się zadręczasz...Uśmiechnij się i myśl pozytywnie o przyszłości Laughing Aha, nie słuchaj ludzi, ktorzy sie na tym nie znają.
Powrót do góry
Katarzyna-23



Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 11, 2006 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czekająca napisał:
Nie rozumiem czym się przejmujesz???Jeżeli lekarz mówi, że wszystko z maleństwem jest w porządku to po co wkręcać sobie chore jezdy???Zamiast cieszyć sie jednym z najpiękniejszych momentów w życiu kobiety ty się zadręczasz...Uśmiechnij się i myśl pozytywnie o przyszłości Laughing Aha, nie słuchaj ludzi, ktorzy sie na tym nie znają.


Dziękuję za Twoją wypowiedź. To nie ja się boję, tylko mój chłopak. Jak zwykle panikuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
c0x



Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

panikuje bo mu zalezy! pozdrawiam pa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KAJA
Gość









PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 10:03 pm    Temat postu: JA I MOJ CHLOPAK JESTESMY DALSZA RODZINA Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Więc ja miałam ten sam problem i okazało się, że wszystko ok.Mieliśmy bliższe pokrewieństwo. Wiem co czujesz bo sama to przeżyłam z chłopakiem. Zrób badania w klinice genetycznej a wtedy masz pwność 100%.Są to badania krwi i bezbolesne, uwierz mi Smile

----edited by Yalissea
Proszę nie pisac całych postów dużymi literami.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group