Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Głowa - Pomocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Devilyn



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 6:07 pm    Temat postu: Głowa - Pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Mam pewien problem, niestety chyba jestem hiphondrykiem i musze spytać. Pewnego dnia jakiś rok temu miałem potworny ból głowy i chwilowe zakłucenia słuchu i wzroku. Niepamiętam dokładnie ale chyba miałem też gorączke do tego. I tylko jeden dzien, po tym minęło zupełnie. Boje się że to mógł być wylew albo jakiś pierwszy znak raka mózgu. Pozniej raczej nic sie nie przydażyło. Ostatnio tylko obudzilem sie rano z piskiem w jednym z uszu i lekkim przytkaniem. Pisk minął ale przytkanie nie. Zamierzam iśc do lekarza z tym ale chciałem spytać czy mogą być podejżenia o takie okropne rzeczy jak wylew, rak albo coś innego poważnego? Boje sie bardzo, prosze o pomoc. Aha, jak by co mam 16 lat.


Aha i czy to możliwe ze objawy pojawią sie raz na jakiś czas a pozniej powrócą z np. potrojoną siłą albo innymi objawami, czy raczej jak już bedą objawy np. w przypadku raka to juz są bezprzerwanie az do nastepnego stadium?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 6:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz klopoty z cisnieniem? albo krazeniem?
Ja polecam..jak by co..takie tabletki na poprawienie krazenia krwi w mozgu....ale lepiej zapytaj sie lekarza co i jak....tabletki zwa sie CAVINTON FORTE...mmmm no o ile nie pomylilem nazwy Razz
pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Devilyn



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 6:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki, a czy może ktoś coś powiedziec jeszcze o innych nurtujących mnie kwestiach o których napisałem? Błagam, pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 6:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masz 16 lat?
Moim zdaniem rak, czy jakis wylew odpada...
Nie przejmuj sie tak...mowie ci Wink
Ale do lekarza obowiazkowo zasuwaj!



Stawaim na jakies problemy z cisnieniem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gośc
Gość









PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

według mnie pozresadzasz jka co to podejzrewałabym zapalenie zatok tak czesto bywae jak się pozradnie zatkają wywołują opiusane pzrez ciebie objawy a kataru wcale się nie ma pozatym skoro miałeeś to jakiś rok temu to wszystkoz toba w p[ozradku bo gdyby to był kakiś rak czy innego tego typu schpozrtenia głowa bolała by cię cały czas bez pzrerwy i zwykły panadol buy na to nie pomugł co do wyewu w twoim wieku jest tonie mopżliwe no moze gdybys się gdzieś porządnie rąbnął , gdyby to był krwiak to tęz miałbyś cały czas bóle głowy i z czasem tracił bys pzrytomnośc
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group