Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.2)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 12:24 pm    Temat postu: Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? (part.2) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z uwagi na 40 stron poprzedniego postu, otwieram nowy Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anonimowyuzytkownik



Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 24, 2007 1:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio uprawiałam z chłopakiem petting, nie miał wytrysku, wstrzymywał... później położył się na mnie... czy mogło dojść do zapłodnienia? oczywiście byliśmy nago.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lis 24, 2007 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro nie mial wytrysku to jak moze dojsc do zaplodnienia??? bez sensu Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
damman



Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio uprawialismy petting z dziewczyną. Robilem jej palcówke, szczytowała kilka razy. Moj penis był mokry, ale nie przez masturbacje, tylko samoistnie z podniecenia (przeźroczysty płyn). Czy w tym plynie są plemniki? Boje sie że gdy miałem troche tego płynu na palcach dotknołem jej pochwy i dostał się on w okolice pochwy. Teraz okres spóxnia się jej juz o 2 dni, ale ona jest bardzo zestresowana, bolą ją piersi, a śluz zamiast być go wiecej jak zwykle przed okresem, jest bardzo mało jak nigdy. POMOCY!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 11:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozliwości zawsze sa... Piersi moga bolec przed zbliżającym sie okresem, wiec troche cierpliwości i nie denerwujcie sie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Gru 19, 2007 9:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

takze mysle ze jesli ma objawy takie jak opisujesz to okres przyjdzie Smile pomoz jej zeby sie nie stresowala..zabierz ja do kina itp Smile pozdrawiam
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Gru 19, 2007 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma mozliwosci zajscia w ciaze poprzez ten płyn...podczas podniecenia jest jest on wydzielany z gruczolu prostaty i nie ma plemnikow. dopiero przy samym wytrysku pojawiaja sie plemniki. okres ma to do siebie ze czasem sie spoznia... 2 dni to normalka Smile jak bedzie tydzien i 0 okresu to wtedy mozna zaczac sie martwic. Wg mnie jest ok. a dziewczyna miala dni płoodne?? Cool Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tola18



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 08, 2008 11:34 am    Temat postu: czy możliwe jest zajście w ciąże poprzez bieliznę Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wspolzylam jeszce z chlopakiem tydziń temu troszke zaczelismy sie bawic mialam 2dzień okresu. Byl on jednak nagi a ja bylam w majtkach i rajstopach mialm rowniez podpaskę. Dotykał członkiem moich rajstop w okolichach intymnych nie doszlo jednak do wytrysku czy mozliwe jest zebym byla w ciazy??brałam rowniez do buzi plis odp

---edit by Wind_Of_Hope---
Temat przenosze w odp. miejsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 08, 2008 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matko kochana jak mozna zajsc w ciaze bez wytrysku? same zabawy nic nie dadza...poza tym mialas okres- ciaza jest niemozliwa w tym przypadku Smile. poprzez sex oralny rowniez nie ma szansy na ciaze Smile spokojna głowa i moze troche wiecej poczytaj na temat ciazy i jak sie w nia zachodzi,bo Twoja wiedza jest marna Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Wto Sty 08, 2008 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ranyy.. rajstopy i ciaza Confused przeciez to jest jasne ze to niemozliwe.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group