Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bol w lewym boku klatki piersiowej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Megi280



Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Maj 26, 2009 8:15 pm    Temat postu: Bol w lewym boku klatki piersiowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
własnie zrobiłam badania i wyszło mi ze mam skrzywienie kręgosłupa piersiowego mam straszne kucia duszności i nawet czuje ze ten bul promienuje na inne odcinki Mam 25 lat niemam pojęcia czy to cos powarznego czy jest to kwestia tylko fizjoterapełty poniewarz tam mnie skierował lekarz Czy morze mi ktoś udzielić na ten temat jakies informacje bardzo prosze I z góry dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 6:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Megi280
Opierając się tylko na opisie(nie widzę zdjęcia z badań)lekarz postąpił prawidłowo,jest wskazana fizjoterapia ale również leczenie zachowawcze( farmakologiczne)
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group