Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

krwawienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alexsisss112



Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 2:31 pm    Temat postu: krwawienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam...
mam 18 lat ostatnio po raz drugi współżyłam z swoim partnerem i wystapiło niewielkie krwawienie a jest pewna ze błona została zerwana podczas 1 stosunku ponieważ miałam wtedy niemałe krwawienie oraz kawałki błony dodam ze od pierwszego stosunku do drugiego minął tydzień. chciałabym się dowiedziec co może być przyczyną tych krwawień ponieważ gdy partner wkłada mi 2 palce jest wszystko ok a gdy zbliża się członkiem już nie jest tak kolorowo....z góry dziękuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to dlatego, że przy zerwaniu błony powstały małe ranki które się jeszcze nie zagoiły.Członek jest szerszy niż palce i otwiera za każdym razem te, świeże jeszcze, ranki, stąd krew.Ja przy próbach pierwszego razu też wiele razy krwawiłam zanim udało się zerwać błonę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group