Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Odchudzanie z firmą -----

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MałaMi



Dołączył: 27 Cze 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 2:27 pm    Temat postu: Odchudzanie z firmą ----- Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.mialam bliski kontakt z firmą ------ rozpowszechniającą wszelkiego rodzaju cuda odchudzające i zdrowotne.Mam pytanie czy ktos spotkal sie z produktami tej firmy i co myslicie na ten temat - czy daja one efekty?
Interesuje mnie szczegolnie Pas odchudzajacy tej firmy i jego ewentualne efekty uboczne:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hahaaahaahaahaha padne ze smiechu Shocked Shocked Very Happy Very Happy Laughing Laughing

Nuiech mnie ktos powstrzyma- dziewczyno wierzysz w te bzdury ? jak pas moze powodowac chudniecie ?

heh wiekszosc suplementow dostepna normalnie w aptece patrzymy dalej Smile

Hehe jednym slowem do kitu zacznij cwiczyc i jesc a nie zajmuj sie bzdurami..

heh pas odchudzajacy heh

Ps fajna reklama Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
samanta666



Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem ale znalazłam taką stronkę--------reklama------l... wejdz i zobacz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaliksa



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koło
PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween no co ty nie znasz tego pasa? mnie ubyło 20 kg a chodziłam tylko 2 godziny dziennie heheheheeh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cecylia Sztabowska



Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 5:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie pasy są bezskuteczne. Moja mama stosowała pas odchudzający. Po miesiącu systematycznego użytkowania nie było efektów ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group