Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ssanie w przełyku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malar2011



Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 3:49 pm    Temat postu: Ssanie w przełyku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam dziwne objawy, a mianowicie uczucie przelewania w żołądku, i uczucie ssania w przełyku, oraz uczucie goryczy w ustach.
Wcześniej leczyłem się na reflux, w 2008 listopad miałem gastroskopie i stwierdzono żołc w zołądku ale gasprid i popprazol postawił mnie po 3 miesiacach na nogi teraz od lutego 2010 mam problem odczuwałem mulenie w żołądku i w przełyku pierw i uczcucie goryczy w ustach , i przelewanie w zołądku, zero zgagi bólów brzucha nic.
Brałem Gasprid z anestelogiem niezbyt pomagał potem polprazol z jakims jeszcze lekiem ktory dzialal na zasadzie gaspridu potem polprazol z gaspridem ale nie zdawało to efektu teraz od 4 miesiecy jestem na Metoclopramidzie i Lanzulu i to mnie troche postawiło na nogi ale ciagle odczuwam ssanie w przełylku co może byc tego przyczyną?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Lut 13, 2011 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem co. może warto wykonać ponowną gastroskopię?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group