Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ryzyko ciąży ?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zxcv



Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 10:02 am    Temat postu: Ryzyko ciąży ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie Wink Pytanie jakie wam zadam pewnie wielu wyda się głupię, ale muszę poznać odpowiedź stu procentową.
Ostatnio ze swoją dziewczyną, że tak powiem się zabawialiśmy, ale w bieliźnie i wytrysk miałem dopiero jak już dawno ze mnie zeszła, ale wydaje mi się, że gdy siedziała na mnie miałem na bokserkach zaschnięty śluz, choć pewny nie jestem. Skoro ja miałem bokserki, ona majtki + wkładkę mogło dojść jakimś sposobem do zapłodnienia? Jak sprawdzała to miała sucho i mnie uspokajała. Nie jestem pewien czy miałem ten śluz na bokserkach czy nie, jeżeli miałem to nie wiem czy był zaschnięty czy nie. Wiem, że to raczej niemożliwe, ale musiałem się zapytać bo nie mogę zapomnieć i ciągle się martwię.
Dziękuje za odpowiedź z góry i proszę bez spin Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że prawdopodobieństwo jest raczej minimalne... trudno żeby przez 2 pary bielizny plus wkładki przedarł się zaschnięty śluz, po za tym jeżeli to nie była sperma to ilość plemników w preejakulacie nawet o ile się pojawił jest nie wielka i ciężko też jej pokonać jest taką blokadę Smile Dziewczyna ma rację, uspokój się bo nie ma czym się denerwować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zxcv



Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@Macalsca tak myślałem, ale najgorsze jest to, że była 10 dni po okresie i na kolejny trzeba trochę czekać. W sumie czytałem, że plemniki nie są herosami, które przedrą się przez kilka warstw bielizny, ale strach mimo to jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ale zbierzmy fakty do kupy. Wytrysk miałeś jak zeszła z Ciebie, tak? Wcześniej gdy siedziała, "wydawało" Ci się, że miałeś coś na bieliźnie. Jednak po samym wytrysku dziewczyna nie usiadła na Tobie z powrotem a na bieliźnie nie znajdowała się ta sperma tak? Żeby przebić taką warstwę to jednak potrzebna jest pewna ilość spermy. W tym przypadku też powiem Ci, że nie ma szans na ciążę... nie histeryzuj, nerwami to tylko sobie humor popsujesz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zxcv



Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@Pasta No tak wytrysk miałem dopiero jak ona już była obok i nie siadała już potem, a czy miałem jakąś plamkę na bieliźnie pewny nie jestem Wink Dzięki za dobre słowo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Cze 23, 2014 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co Wink A na przyszłość trzeba bardziej uważać!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hanneczka



Dołączył: 09 Lip 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile Nie powinna być w ciąży, chyba, że doszło by do wytrysku w tracie stosunku, ale skoro go nie było to nie jest w ciąży Smile Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zxcv



Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 14, 2014 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałbym wrócić znów do mojego problemu, ponieważ moja dziewczyna nie ma okresu, spóźnia się jej juz 2 tygodnie, dla niej to normalne bo nigdy nie ma regularnych, czasami okresu nie miała nawet 2-3 miesiące. Wczoraj powiedziała mi, że czasem troszkę boli ją wieczorem jajeczko i nie wiem czy się martwić czy nie...

PS. Ona jest dziewicą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 12:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinna iść do ginekologa zeby wyregulowac cykl. Zróbcie test ciążowy, to pokaze ze nie jest w ciazy.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewica w ciąży - był tylko jeden taki przypadek w historii i jak wiemy nie skończyło się to dobrze, ale przynajmniej do dziś mamy święta Bożego Narodzenia Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group