Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

MR KOLANA - prośba o analizę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maku14



Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 4:56 pm    Temat postu: MR KOLANA - prośba o analizę Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. od 5 miesięcy dokucza mi lekki ból kolana, nasilający się po wysiłku - np. po bieganiu, z tym, że od 1 miesiąca nie ruszam się za bardzo i oszczędzam nogę - poprawy na razie brak ;/

Tak jak w temacie - proszę o interpretację i ewentualną radę w związku z wynikiem MR kolana. Do lekarza na razie nie mogę się dostać.

"Struktury kostne stawu kolanowego bez zmian pourazowych. Rozcięgno rzepkowo-piszczelowe, rzepkowo-udowe, poboczne i krzyżowe tylne o zachowanej ciągłości i prawidłowym sygnale. Więzadło krzyżowe przednie o zachowanej ciągłości, w okolicy przyczepu piszczelowego widoczne drobne obszary podwyższonego sygnału - niewielki obrzęk. W jamie centralnej stawu i zachyłku zarzepkowym widoczne śladowe ilości płynu. Łąkotki bez cech uszkodzenia. Chrząstki stawowe bez uchwytnej patologii. Ciało Hoffy o prawidłowym sygnale."

Pierwszy raz ból pojawił się po długim biegu i nieprawidłowym stretchingu bezpośrednio po nim.

Jeśli trzeba, mogę wysłać zdjęcia rezonansu mail'em.

Marcin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Wyniki badań Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group