Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niepokojąca grupa krwi dziecka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xxx793



Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 11:10 pm    Temat postu: Niepokojąca grupa krwi dziecka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam problem. Moja grupa krwi to A1B Rh(+), męża grupa krwi to A1 Rh (-), zaś nasze maleństwo ma 0 Rh (-) BTA ujemny - tak grupa została wpisana w książeczce zdrowia dziecka. Czy jest to możliwe, że z kombinacji naszych grup powstała grupa 0? Co oznacza to BTA? Czy może doszło do jakiegoś błędu podczas badania lub wpisywania? Będę wdzięczna za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tommi59



Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 2 postach

Skąd: elblag
PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cos nie tak dziecko musi miec taka sama grupe krwi jak ktorys z rodzicow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xxx793



Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę o pomoc Sad Jestem załamana. Przeczytałam setki stron w internecie na temat kombinacji grup krwi. Okazuje się, iż osoba mająca grupę krwi AB (ja mam) w żadnym stopniu nie może być rodzicem dziecka z grupą O ???? Czy to oznacza, że nie jestem biologiczną matką swojego dziecka???
Tabele mówią:
AxAB=A, B lub AB
BxAB=A, B lub AB
ABxAB=A,B lub AB
ABx0=A lub B
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 12:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

xxx793
już prędzej to, że w laboratorium machnęli się z oznaczeniem grupy krwi. to się zdarza.
w celu wyjaśnienia udajcie się ponownie na określenie grupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group