Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem z cerą...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mynaaa



Dołączył: 26 Kwi 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łódź
PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 4:06 pm    Temat postu: problem z cerą... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zacznijmy od tego, że mam problem, z którym byłam u dermatologa, ale szczerze mówiąc był troszkę mało kompetentny i zbył mnie słowami " No bardzo mi przykro, ale nie wiem co to jest".
w każdym bądź razie mam nadzieję, że tu dostane jakieś wskazówki.
Wink
Od ładnych 10 lat jestem posiadaczką, nawet nie wiem jak to nazwać, jasnobrązowej narośli, która czasem jest bardziej widoczna i wypukła, a czasem mniej... znajduje się nad lewym łukiem brwiowym i czasem swędzi...
wiecie może co to jest, albo czy można to wyciąć operacyjnie?
Mam 18 lat i bardzo mi to przeszkadza...Sad
Ponadto moja cera szaleje- nie mam trądziku i mam raczej gładką cere...ale kiedy juz mi coś wyskoczy to w momencie gojenia tworzą się brązowawe plamki, które nie schodzą...
Co radzicie?Neutral

Dodaje zdjęcie:
[img] http://img10.imageshack.us/i/dsc00233iv.jpg/

Z góry dziękujęSmile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sleeping_beauty



Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 6:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To wygląda na jakieś zapalanie mieszków włosowych. Ale skoro ten dermatolog był nie kompetenty to może idź do innego? Tutaj na forum i tak Ci nic nie poradyimz, musi to yobacyz lekarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krycha



Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 8:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez mysle ze inny derrmatolog niezbedny
mysle ze to cos niegroznego i nie am sensu wycinac... pomysl ze po tym zostanie ci spora blizna....

i na pewno krem z filtrem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marzenia3



Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koszalin
PostWysłany: Wto Sty 17, 2012 5:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wizyta u innego dermatologa albo dwóch, kilka różnych konsultacji na pewno nie zaszkodzi.
Możesz wybrać się również do sprawdzonej kosmetyczki i spytać o możliwość usunięcia laserem (-zalecam jednak wcześniej konsultacje u dermatologa)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group