Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

metoda zabezpieczenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sasha



Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 9:09 pm    Temat postu: metoda zabezpieczenia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, chcę się upewnić czy w ten sposób można zajść w ciążę: kocham się z chłopakiem np. dzień przed miesiączką, dzień po miesiączce. Używamy prezerwatyw i on zawsze dochodzi na zewnątrz. Czasami kochamy się kilka dni przed lub po miesiączce albo w czasie owulacji, chociaż w czasie owulacji rzadziej i zawsze z prezerwatywą, i zawsze wytrysk w prezerwatywie na zewnątrz. Mam regularne miesiączki, cykl trwa 28 dni, czasami są odchylenia bo przedostatni trwał 26 dni, ale są to sporadyczne odchylenia. Czy taka metoda wystarczy, czy może zastosować jeszcze np. tabletki?

---Pisz proszę w odpowiednich tematach---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myśle że nie warto się tym faszerować. Można stosowac specjalne globulki np.
Sasha to nie moja rola ale następnym razem może napisz w przeznaczonym do tego miejscu tutaj mówimy o objawach ciąży.
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sasha



Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 2:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki agne8190 za odpowiedź. Przepraszam, że zapytałam w tym temacie, ale nie wiedziałam gdzie takie pytanie będzie pasowało. Czyli ta metoda, którą stosujemy powinna wystarczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W zupełności. Możesz zacząć stosować tabletki, ale wtedy nie ma potrzeby stosowania innych środków jeśli masz stałego partnera.


Co do łączenia globulek plemnikobójczych i prezerwatyw...Trzeba sprawdzić dokładnie czy można je stosowac wraz z prezerwatywami.

Ale sama prezerwatywa jeśli jest dobrze założona stanowi wystarczające zabezpieczenie, o ile nie pęknie.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group