Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wypadajace wlosy,krwawienie znosa - brak diagnozy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulooota



Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ostrów wlkp
PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 4:27 pm    Temat postu: Wypadajace wlosy,krwawienie znosa - brak diagnozy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przepraszam chcialam sie dowiedzieć co może mi dolegać mam od jakiegoś roku krwawienia z nosa omdlenia strasznie wypadaja mi włosy ale czasami zbieram garściami lekarz mówi że jestem przemęczona ale czy takie są skutki przemeczenia ???? Question

Czesc. Nadawaj tytuly tematom bardziej sugerujace problem Wink helloween
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 4:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paulooota
Czy przeprowadzono badanie krwi(wyniki z normami dla danego labo)Objawy mogą wskazywać na anemię.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulooota



Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ostrów wlkp
PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wyniki badań nie były robione lekarz zapisał mi magnez b 6 i to wszystko ale nie mija byłam dzisiaj na basenie i krew zaczela mi lecieć z nosa pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 7:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paulooota
Zmień lekarza i wykonaj badanie podstawowe krwi(OB,ogólne i morfologia)Takie badanie można też wykonać prywatnie,(bez skierowania).Wówczas zobaczymy jakie podjąć leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paulooota zmień lekarza. jeśli objawy utrzymują się tak długo to "trochę" niepoważne jest nie zlecanie badań.
owszem- mogą to być skutki przemęczenia ale żeby od roku??
wykonaj badania krwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group