Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plastry odchudzające

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 6:48 pm    Temat postu: Plastry odchudzające Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktos je stosowal? jestem zdesperowana i chcialabym je uzyć, co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 9:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w zyciu bym sobie nie przyklejała jakis swinstw i to na skórę. Lepiej jesc dobrze i zdrowo, nie slodzic napojow i przede wszystkim ćwiczyc i MIEC DUZO cierpliwosci, bo zrzucanie kilogramów trwa..
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 4:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

słodyczy nie jem wcale, ogólnie jem mało, jem otręby, owoce, warzywa. Prawie w ogóle białego pieczywa ziemniaków, makaronów. ćwiczę. Jem regularnie 4-5 posiłków w małych ilościach. Efektów nie widać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze Ci sie wydaje ze nie widac?
Skoro tak mowisz i rzeczywiscie robisz tak jak napisalas, to przejdz sie z tym do lekarza.. bo raczej sie powinno chudnac..
Z tym ze ile wazysz? i ile chcesz schudnac? bo moze byc tak, ze to twoja stala normalna waga, z ktorej rzadko kiedy sie uda zejsc
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 7:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Waże 63 przy wzroście 167, chciałabym schudnąc ok 5-7kg. kiedys jak byłam w 3 gomnazjum schudłam 113 kg w 3 miesiące i ważyłam 49. Byłam strasznie chuda. w 1 liceum ważyłam juz 54 i było ok, a w drugiej przytylam 10 kg. W podstawowce byłam pulchna dośc, ale wyrosłam. wczesniej stosowałam diete 1000kcal, jakies pol roku temu to troche schudłam, ale jak skonczylam to znow to samo,. narazie jestem na diecie 3 tyg, takiej jak napisalam w poprzedniej wiadomosci wiec moze efekty beda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mowisz ze bedac mała byłas pulchna - w mlodym, bardzo mlodym wieku tworza sie komorki tluszczowe, ktorych sie nie da zniszczyc. Moze przez ten wczesny okres nagromadzilas duzo tych komorek i dlatego ciezko jest Ci zrzucic wagę.
W 3 gimnazjum schudlas chyba 13 kilo a nie 113.. prawda?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak tak:) 13:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żeby efekt się utrzymał, trzeba zmienić całkowicie nawyki żywieniowe...A dieta 1000 kalorii daje rzeczywiście szybko efekt, tyle ze sama widzisz, że kilogramy wracają...

Proponowałabym, pozostać przy takim odżywianiu na stałe, stopniowo wprowadzając inne produkty do diety, oczywiście w niedużych ilościach. I do tego ćwiczenia w domu codziennie plus 3 x w tygodniu jakis fitness, aerobic basen...Nie wiem jaki typ ruchu preferujesz.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie w tym problem ze nie preferuję żadnego a mieszkam w małym miasteczku i nie ma fitness basenu aerobiku a nawet siłowni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ane



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie ma u Ciebie basenu i masz problem z zapisaniem się na aeroby to sama ćwicz w domu np.skakanka

nowicjuszka
dieta 1000 kalorii nie jest dobrą dietą po niej na bank dopadnie efekt jo-jo.
Nie mówię,że się nie schudnie,bo sie schudnie i to sporo,ale później jest problem z dojściem do swoich potrzebnych kalorii tak żeby nie przytyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group