Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 17)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 9:26 pm    Temat postu: "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 17) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze o kontynuacje rozmowy tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
margaretka



Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Honolulu
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 9:02 am    Temat postu: Ważne pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Kochałam się z moim chłopakiem w czwarty dzień po okresie. Kochaliśmy się z prezerwatywą i pod sam koniec nie zrobił tego w mnie tylko na zewnatrz.. kazałam mu sprawdzić czy prezerwatywa jest cała, powiedział że tak więc cała wydzielina była w środku. Później jeszcze pieściliśmy się, ale tym razem bez prezerwatywy, wydawało się że jego członek był czysty bo powiedział że wytarł. Kiedy się pieściliśmy pare razy otarł nim moje okolice intymne.. Czy jest możliwość że mogłabym zajść w ciąże? wydaje mi się to mało prawdopodobne, ponieważ nie zrobił nic do środka.. słyszałam że plemniki wydobywają się jeszcze przed wytryskiem.. Czy jest możliwość zajścia w ciąże w moim przypadku? Sad Prosze o odpowiedzi..

---edited by karioka---
Proszę nadawać postom tematy odzwierciedlające problem i pisać je w tych, które są po to założone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pyskata18



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Żoryyyyy
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 10:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz.. wydaje mi sie ze nie bedziesz dlatego ze musiałby do srodka tak jak mowisz:) wiec nie masz co sie martwic:) Smile
_________________
Wiara Czyni Cuda Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lazy



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 1:50 pm    Temat postu: czy jestem w ciaży, proszę o szybką odp. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam takie samo pytanie.. czy jestem w ciąży... strasznie się boje.. napisze moja historie i proszę o szybko odpowiedź.. błagam..
Dokładnie tydzień temu uprawialiśmy z moim chlopakiem petting. Musze zaznaczyć, że mój chłopak dotykał siebie w miejscach intymnych, a później mnie ( ;( ) , następnie swoim członkiem , delikatnie dotknął mnie.. no wiadomo gdzie.. . We wtorek 2.02. mialam dostać miesiączkę. Przed miesiączką zawsze towarzyszy mi ból piersi, mialam go od 27.01 do 3.02. Ból ustał a miesiączki nie mam.. Na dotatek nie towarzysza mi wypryski na Twarzy, poza tym, mam staraszne bole pleców , w nocy nie mogę spac..nie mam apetytu i towarzyszy mi dziwne uczucie jakbym miala zwymiotowac.. Wydaje mi sie, że to są tak szybko nie wystąpują objawy ciąży , ale prosze mi powiedzieć czy powinnam się martwić?? postanowiłam , ze jesli do pon. nie dostanę miesiączki zrobie test ciążowy. Czy raczej już teraz powinnam go zrobić ?? Prosze o odp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
margaretka



Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Honolulu
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 3:07 pm    Temat postu: .. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja teraz zaczełam obawiać się jeszcze bardziej, bo dzisiaj rano miałam jakieś dziwne uczucie jakby na dole (tam gdzie znajdują sie jajniki) jakby jajniki mi się ruszały ;/ czy coś w tym stylu to nie było nic bolącego, ale to bardzo dziwne uczucie ;/ nie podobne do tego bólu jaki się odczuwa w trakcie miesiączki Neutral Dzisiaj minął 6 dzień, od dnia w którym się kochaliśmy (niedziela) teraz już sama nie wiem co mam robić... Po jakim czasie od uprawiania sexu można zrobić test ciążowy, wie któraś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lazy



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej po tygodniu.. ja zrobie z pon, jak cos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
margaretka



Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Honolulu
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 5:36 pm    Temat postu: .. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lazy ja też zrobie w poniedziałek.. chociaż cholernie bede sie bała wyniku Sad życze Tobie powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 6:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

test ciążowy powinno się robić 14-16 dni po stosunku aby był wiarygodny i najlepiej z porannego moczu Smile
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lazy



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 6:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tobie tez margaretka.. kurcze... masakra.. jesli bede w ciazy, jak ciekawsze jest to, ze ja jeszcze z nikim nie wspolzylam.. tylko petting..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lazy i margaretka jezeli nie doszlo do wytrysku to nie macie sie co martwic Smile
zeby doszlo do zaplodnienia musi byc wytrysk... jezeli go nie bylo to jest ok Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 1 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group