Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

BRAK OKRESU I LUTEINA??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Buczek



Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 1:42 pm    Temat postu: BRAK OKRESU I LUTEINA?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile mam problem z okresem w poprzednim miesiącu mój cykl trwał 45 dni obecnie mam 41 dzień cyklu i nadal nie mam okresy, zrobiłam test wyszedł negatywny. W poprzednim miesiącu brałam luteinę czy jej nie zażywanie w tym miesiącu może opózniać okres?? Zaczęłam brać wczoraj tabsy- luteine. i przez 10 dni będę zażywała. Dodam jeszcze że w lipcu nie miałam okresu( czy mógł to być bezowulacyjny cykl bo czytałam że takie się zdarzyć mogą 2 razy w roku)? Proszę o odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przy bezowulacyjnym miesiączka powinna wystąpić...

Zrób test z krwi. On da 100% pewności co do ciąży. Jeśli on wyjdzie negatywny, idź do ginekologa, niech zleci badanie hormonów.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group