Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przerywany

Idź do strony 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justyś



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 12:13 pm    Temat postu: Stosunek przerywany.- przesunięty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanko ostatnio kochałam się ze swoim facetem p[rzez stosunek przerywany nie stosowałam nigdy żadnego zabezpieczenia.Było to w sobote i niedzielę problem w tym że kochaliśmy się chyba 4 razy pod rząd i on nie dopuścił do wytrysku ale po stosunku nie brał żadnej kąpieli tylko wytarł ssię ręcznikiem no iznowu się kochaliśmy, czy możliwe że zaszłam w ciążę najgorzsze że chyba miałam dni płodne choć moje miesiączki są raczej nieregularne:(bardzo proszę o szybką odpowiefdż
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stosunek przerywany należy do najmniej pewnych metod zapobiegania ciąży,w związku z czym prawdopodobieństwo zajścia w nią w Twoim przypadku jest duże.Pozostaje Ci poczekać do miesiączki i być dobrej myśli.Powodzenia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justyś



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za odpowiedż no nie wiem czy wytrzymam do miesiączki strasznioe się denerwuje, musze być dobrej myśli pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja stosowałam stosunek przerywany w czasie plodnym przez ponad trzy lata i ciazy nie bylo. jak tylko zdecydowealismy sie na bobasa to sprobowalismy dwa razy normalnie no i prosze ciaza jest...
tak wiec jakies tam prawdopodobienstwo napewno istnieje ale znikome
Powrót do góry
malenka
Gość









PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 7:00 pm    Temat postu: stosunek przerywny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja przez 2 lata, takze w dni plodne uprawialam stosunek przerywany i ciazy nie bylo a gdy tylko postanowilismy miec dzidzie to wystarczylo ze moj kochany spuscil sie we mnie i od razu zaszlam w ciaze, wiec Justys prawdopodobienstwo jest ale raczej male.
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od umiejętności i doświadczenia partnera.Takie jest moje zdanie,dlatego drogie młode kobietki polecam abyście zabezpieczały się za pomocą innych dostępnych środków antykoncepcyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
slong1



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 1:42 am    Temat postu: Stosunek przerywany. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ehhh..... 14 dnia cylku mial miejsce stosunek przerywany, przedsionkowy...Moja dziewczyna boi sie ze jest w ciazy co prawda miala okres dokladnie w 28 dniu (mowila ze krotszy bo trwal 3 dni ale nie byl mniej obfity niz pozostale) czyli tak jak zawsze ale dalej mysli ze jest. Wiem wiem niech zrobi test... nie zrobi bo nie chce, wiem wiem niech pojdzie do lekarza nie pojdzie bo nie chce. Woli sie mnie pytac a co bedzie jak bedzie w ciazy. Wiec mowie nie bedziesz bo nie masz oblawow mialas okres wiec czego mozna jeszcze chciec. Ja naprawde chcialbym jej pomoc ale ona sama sobie nie chce pomoc woli sie dreczyc. Co ja moge jeszcze zrobic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marzena



Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: chicago
PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 3:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem w wielkim strachu przed ciaza,stosowalismy stosunek przerywany,po wszystkim zauwazylam sperme w intymnych miejscach,nie jestem pewna czy muj chlopak wyszedl w odpowiednim czasie z niecierplwoscia czekam na miesiaczke ktora ma byc mniej wiecej za miesiac.Prosze o jakiekolwiek wsparcie Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 8:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@slong1:

Wiec wynikało by że ona nie chce najbardziej ustalić czy ciąża jest czy nie, lecz chce ustalić jaki ty masz stosunek do niej.
Zdaje sobie sprawe że czasem lęki mogą być irracjonalne (ty starasz sie jak możesz, a ona pyta caly czas czy jej nie opuścisz), rozwiązaniem bylo by trafi na to czego ona sie obawia (w miare możliwości, jeżeli dla niej ostatecznym dowodem jest ślub w tedy gdy dziecko jest w drodze no to lepiej wybrać inny sposób jednak).

Na początek może spróbuj z nią pogadać, o oczekiwaniach, marzeniach. Może podczas luźnych rozmów natrafisz na coś czego ona mogła by sei bać i teraz chce sie upewnić przez te ciągłe wypytywania, ciąża może być przyczyną, bądz pretekstem, nie jest powiedziane że jeżeli pyta co będzie jak by była w ciąży to boi sie pożucenia po wpadce. Być może nie znalazała innego pretekstu aby pytać.

Takie pytania są zrozumiałe (chodz przyznaje dla zainteresowanego mogą sie wydać męczące), to długi i skryty lęk przed własciwie czekaniem na wymarzoną klęske. To taki dziwny stan, bo nic sie złego nie dzieje, ale w glowie ma sie cały czas myśl że zaraz coś sie spieprzy, a jednocześnie widzi sie że wszystko jest wporzadku.

Takie ciągłe pytania mają doprowadzać do tego iż lęk mija na pare chwil po odpowiedzi (subiektywnie: 5 min, godzina, tydzień).

Oj takie uroki mamy my faceci bycia z kobietą. Drogie panie gdy to czytacie, zastanówcie sie co w z nami wyrabiacie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł takie są kobiety. Przebiegłe, podstępne, ale tylko dlatego bo... zrozum, dziewczyny boją sie że straca faceta ze względu na to że każdy facet ogląda się za sexownymi panienkami. Każdy, bez wyjątków. Kobieta czuje sie zagrożona. Musi jakos się upewniać że facet jej nie zostawi dla jakiejś tam pustej lalki z dużym D. Kobiety lubią wiedziec na czym stoją. A nie zapytają wprost bo boją się że facet powie " wiesz cio, nie chce już dłużej z tobą być, znalazłem inną"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 60, 61, 62  Następny
Strona 1 z 62

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group