Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zlamanie nadgarstka z przemieszczeniem kosci.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miskow



Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Anglia
PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 12:00 am    Temat postu: Zlamanie nadgarstka z przemieszczeniem kosci. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wiec , opowiem od początku.

Kupilem sobie mojego wymarzonego BMXa , oczywiscie kumpel chcial zebym go odprowadzil wiec wzialem rower i pojechalem go odprowadzic.Jechalem , rozpedzajac sie , i nagle lancuch tak jakby przeskoczyl i spanikowalem uderzajac kolanem , spojrzalem sie na lancuch ... chwila moment i uderzajac w kraweznik przednim kolem , wylecialem przez rame oczywiscie nadgarstek PEKL i walnalem buzia o asfalt.Wstajac z parkingu na ktorym zdarzyl sie wypadek podparlem sie lewa reka i usyszalem taki dzwiek jakby sie kosc lamala , a nastepnie starszny bol ... wiec wtedy kosc sie przemiescila.
POMIJAJAC DZWONIENIE DO TATY A POTEM MAMY I CZEKANIE NA OPERACJE I NA "X-Ray"(ang.przeswietlenie)/zawiezli mnie z swiezo nalozonym gipsem na "jakas sale" nastepnie zawiezli na sale operacyjna.Ja jak zawsze balem sie operacji opieralem sie kazdym ruchom lekarzy prawa reka , ale niestety z koniecznosci musialem sie uspokoic.Dali mi cos nie wiem zastrzyk czy maske mi zalozyli i usnalem(nic dalej nie pqamietam)
Po przebudzeniu podziekowalem lekarzom za operacje i za to ze sie obudzilem(wiem ze to brzmi smieszne ale wlasnie sie balem tego ze sie nie obudze)

za 4 dni wyszedlem ze szpitala z 4 srobami , 1 "drucie(??)" i blaszki w ksztalcie litery T w nadgarstku.

21kwietnia mialem wypadek a 22 maja moja reka wyfladala tak :

[img]http://img502.imageshack.us/my.php?image=052208110433th1.jpg[/img]

[img]http://img501.imageshack.us/my.php?image=052208120255dv3.jpg[/img]
(prosze nie zwracac uwagi na moje dlugie wlosy , jestem chlopakiem)

nastepnie mialem jeszcze 2 zmiany gipsow.

Moje pytanie jest takie,jak bedzie wygladala operacja z wyjmowaniem srob i blaszki ? (drut wyjety)

czy na 100% sie obudze ?

Z gory bardzo bardzo dziekuje wszystkim za pomoc .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 10:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jasne, że się obudzisz.
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja tak czytam i czytam i sobie myśle co się takiego stało z tą ręką a tu chodzi o operacje Smile Napewno się obudzisz bez obaw Smile
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group