Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienie po porodzie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blondyneczka



Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Sro Cze 18, 2008 10:45 pm    Temat postu: Krwawienie po porodzie. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie urdziłam dziecko dnia 29.04.2008r a teraz mam plamienia leci mi krew z pochwy co to moę oznaczać cczy wszystko jest ze mną w porządku bo bardzo się boje.proszę o pomoc a nic mnie nie boli.Blondyneczka to mój login a moje imię to Justyna jestem z Ełku

---edit by Pituszka
Temat zmienilam na bardziej odpowiedni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Cze 19, 2008 12:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mialas juz okres po porodzie... prawdopodobnie skonczyl sie polog i to jest twoja pierwsza miesiaczka po porodzie ( o ile jej jeszcze nie bylo wczesniej )
tak mysle Smile a duzo jest tej krwi?? jednak warto byloby skonsultowac to z ginekologiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group