Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

testy z krwi nie zgadzają sie z testami z moczu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamii



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 8:13 pm    Temat postu: testy z krwi nie zgadzają sie z testami z moczu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam problem miesiączkę miałam 20 grudnia podejrzewam ciąże . mam do tego powody iż 2 testy z moczu wychodzą mi pozytywnie a test z krwi który robiłam tydzien temu wyszedł negatywnie poniżej 0,1 . Miesiączki nie mam do dziś . Jeśli to nie ciąża to czemu wychodzą mi pozytywne testy ciążowe i co z tą miesiączką ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kamii, rzeczywiście dziwna sytuacja, testy krwi są wiarygodniejsze niż te apteczne .. może nastąpiła pomyłka ? radziłabym jak najszybciej skonsultowac się z lekarzem ginekologiem, jeśli od grudnia nie masz miesiączki to już powinien wykryc ciążę Rolling Eyes
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od czasu w jakim zrobiłaś test z krwi. Jeśli zrobiłaś wcześnie może jeszcze nie wykazał. Testy z moczu zrobiłaś później i już wykazałay. To pierwsza możliwość.
Druga - błąd laboratorium
trzecia - testy są odczytywane po upływie określonego czasu
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamii



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

testy z apteki byly szybciej robione niz krwi,1 test byl o kresie planowanej miesiaczki,a 2 tydzien po
a test w labolatorium byl robiony tydzien twemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to dziwna sytuacja aczkolwiek zdarza sie . proponuję wykonać jeszcze raz bete hcg to wszystko wyjaśni.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SamotnyWilk



Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 21, 2011 12:57 am    Temat postu: Re: testy z krwi nie zgadzają sie z testami z moczu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kamii napisał:
witam mam problem miesiączkę miałam 20 grudnia podejrzewam ciąże . mam do tego powody iż 2 testy z moczu wychodzą mi pozytywnie a test z krwi który robiłam tydzien temu wyszedł negatywnie poniżej 0,1 . Miesiączki nie mam do dziś . Jeśli to nie ciąża to czemu wychodzą mi pozytywne testy ciążowe i co z tą miesiączką ?


testy krwi raczej sie nie myla Chyba ze tak jak ktos juz pisal, blad w labie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group