Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kraków zabiegi na ciało

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Kwi 22, 2019 10:49 am    Temat postu: Kraków zabiegi na ciało Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałabym przed latem zainwestować trochę w siebie oraz zapisać się na zabiegi na ciało.

Jakie polecicie?

I gdzie warto jest się zapisać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 9:54 am    Temat postu: Re: Kraków zabiegi na ciało Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolędra napisał:
Chciałabym przed latem zainwestować trochę w siebie oraz zapisać się na zabiegi na ciało.

Jakie polecicie?

I gdzie warto jest się zapisać?


Ego Med Spa. Najlepszy salon odnowy biologicznej w Krakowie, w jakim byłam. Dostałam od męża taki prezent na rocznicę naszego slubu. Kupił mi karnet na zabiegi, na miejscu doradzili mi jakie powinnam wybrać.

Na początku zastanawiałam się po prostu nad masazem, jednak zdecydowałam się na endermologię. Pakiet zabiegów okazał sie bardzo skuteczny na cellulit, o wiele skuteczniejszy niż jakiekolwiek kosmetyki jakie wcześniej stosowałam.
https://ego-medspa.pl/zabiegi-na-cialo/
Jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawel34



Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 12, 2019 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mojej żonie najbardziej podobały się masaże. Chodziła regularnie i uwielbiała to odprężenie całego ciała po zabiegu. Przeliczyliśmy sobie miesięczny koszt, potem roczny i stwierdziliśmy, że kupimy do domu profesjonalny fotel z masażem. Przyznam, że sam często go używam Smile Ma aż trzynaście programów i rodzai masażu. Masuje praktycznie od stóp do głowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem o jakie dokładnie zabiegi Ci chodzi ale ja na przykład skorzystałam z zabiegów usuwających rozstępy w Neonii właśnie w Krakowie i byłam bardzo zadowolona. Poczytaj sobie o nich na stronie https://neonia.com.pl/problem-zabieg/usuwanie-rozstepow/. Efekty są naprawdę widoczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group