Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

WĘZEŁ CHŁONNY

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jasona



Dołączył: 27 Lip 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 27, 2013 2:23 pm    Temat postu: WĘZEŁ CHŁONNY Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
pisze tutaj bo mam problem....kilka dni temu wyczułam powiększony węzeł chłonny w pachwinie - miękki wielkości max 1cm.
Podejrzewam ze to po zapaleniu mieszka włosowego podepilacji - który zaropiał. Przerażona zaczełam sprawdzac wszytskie węzły chłonne i obczytałam wszytskie strony o chłoniakach....
wczoraj wieczorem odkryłam ze jak ze jak napinam mieśnie motylkowe...znaczy ze jak wysuwam ramiona do przodu - tylko pod jednym kątem to widać - wyskakuje mi jakaś taka kulka jakby od łopatki...kość ? Tak macałam tak macałam ze teraz mnie cały miesień boli . Co to może być ? Węzeł obojczykowy ??? kulka jest średnicy ok. 2,5 cm. Jak stoje prosto z reka opuszczona na doł i wyprostowana głowa (wyczytałam ze tak prawidłowo sie bada wezły obojczykowe) to nic nie wyczuwam ani nic nie widac....takze ja juz nie wiem ? czy to możliwe zeby tak ewentualnie wielki wezeł był tak głeboko schowany ?? bardzo prosze o pomoc, wybieram się oczywiście do lekarza ale wasza opinia jest dla mnei bardzo cenna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iza_joa
Zbanowany


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 11:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

post usunięty[/i]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group