Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krawienia przed okresem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majka333



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 19, 2011 9:17 am    Temat postu: Krawienia przed okresem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie - od dawna przed okresem miałam plamienia - wydaje mi się, że krew była wtedy tylko w środku, ale poprzez obserwację wiedziałam, że ona tam jest i okres się zbliża. Miesiąc temu miałam już takie większe krwawienie na tydzień przed, bezbolesne a potem normalnie dostałam okres. Pomiędzy tymi plamieniami/krawieniami a okresem byłam u ginekologa - powiedział, że okres się nie rozpoczął jeszcze. Teraz mam znów tak samo - krwawię ale na podpasce w ciagu dnia jest bardzo mało - a okres w piatek/sobota. Czy to niedomoga luteralna? Czytałam, ze to bardziej powinno byc plamienie a nie taka krew ciemna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group