Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

nieregularne miesiączki i ciąża?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anulekk87



Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 8:32 pm    Temat postu: nieregularne miesiączki i ciąża? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezu koszmar, mam nieregularne miesiaczki, ostatnia mialam niecale 3 miesiace temu a wspolzylam z chlopakiem 2miesiace temu i od tamtej pory sie nie pojawila, panicznie boje sie robic test bo obawiam sie wyniku, nie mam niby zadnych objawow tylko delikatny bol zoladka i troszke podbrzusza ale to dopiero dzis, czy to moze z nerwow?zabezpieczylismy sie ale juz sama nie wiem, mammentlik w glowie, pomozcie Sad Sad Sad


---edit by karioka---
Zmieniłam tytuł postu na bardziej adekwatny.


---edit by Wind_Of_Hope---
prosze pisac max. 3 emotikony obok siebie.
prosze nie zakładac 2ch takich samych tematow. Jeden z nich usunełam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anulekk87 jak masz nieregularne cykle to moze byc roznie..najwazniejsze zeby wytrysk nie nastapił w Tobie. Nie wiadomo kiedy masz dni płodne,tym samym owulacje. Moja rada- zapisz sie do gina i powiedz mu o wszystkim...to niedobrze ze srednio co 3-mce masz okres ;/. Pzdr. i nie boj sie zrobic testu- wg mnie ciazy nie ma ! masz jakies zaburzenia...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli się zabezpieczyliście, to raczej nie ma mowy o ciąży. Smile Jaki to był rodzaj zabezpieczenia?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anulekk87



Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 10:01 pm    Temat postu: czy to ciaza? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rodzaj zabezpieczenia, preerwatywa.
ale w sumie po tym jednorazowym incydencie uprawialismy jeszce petting, tzn jakies 2 tyg pozniej, i dos zlo potem do wytrysku ale nie we mnie, tylko ze on mnie tak troche pocieraljak to nazwac czlonkiem, ale nie bylo wytrysku we mnie, przynajmniej mi tak mowil a ja tez nic nie poczulam. czytam te wszystkie informacje o objawach i wariuje, niby nie mam zadnych nudnosci ani wymiotow, nie bola mnie piersi, podwyzszonej temp.tez nie mam,tylko ten zoladek, ale to moze z nerwow bo ciagle o tym mysle. boje sie;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem to nie ciaza ale np. zaburzenia hormonalne... idz do gina tak nie powinno byc zeby miesiaczki nie bylo tyle czasu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anulekk87



Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tymi nieregularnymi u mnie to jest nieciekawie wlasnie, na poczatku w ogole bralam tabletki na wywolanie, bo mialam18lat a miesiaczki nie bylo, dostalam w koncu i mialam wtedy tak co 2/3 miesiace, potem mialam przerwe pol roku i potem znow mialam. od ponad pol rokumialam normalnie tzn tak co 28 do 32dni, i potym incydencie nie mam, tzn w lipcu po tym wszystkim w tym czasie gdy miala pojawic sie miesiaczka pojawila sie taka brazowa wydzielina i trwala kilka dni, to tak jakby zamiast miesiaczki to bylo no ale w sierpniu nic i teraz juz wrzesien i dalej nic:(Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to lec do gina i powiedz co i jak, to jedyne rozwiazanie bo my tutaj mozemy tylko gdybac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anulekk87



Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lece lece ale narazie nie moge, mam tyle spraw do zalatwienia pilnych, ja umre do tego czasu chyba z tegi stresu i nerwow. nie mam kurcze zadnych objawow tylko ten brzuch,jestem bardzo szczupla to moze dlatego tak mam z tymi miesiaczkami, ale teraz tonorm brzuch mi rosnie w oczach,mam jakies urojenia, czy co, kurcze

aha gdzies czytalam ze brazowa wydzielina moze byc oznakiem ciazy, a ja ja mialam:( czy to objaw ciazy, a moze to byc zamiast miesiaczki ta wydzielina?bo takie sluchy tezmnie doszly. stresuje sie Sad


----edit by emilka-----
jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień" (prawy górny róg Twoich postów)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no taka wydzielina pojawia sie w czasie ciazy ale nie musi tak byc, zreszta nie mas zinnych objawow a na pewno bys juz jakies miala Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anulekk87



Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale ta wydzielina pojawia sie w ciazy co ile i jak,bo ja mialam kilka dni wtedy co powinnam miesiaczke miec i od tatego czasu mam wydzieline owszem ale taka normalna bialawa, przezroczysta, juz sama nie wiem, do ginekologa pojde, ale do tego czasu mnie uspokojcie choc troche bo nie wytrzymam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group