Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wielkość brzucha w ciązy

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Picuś



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 8:47 pm    Temat postu: Wielkość brzucha w ciązy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem bo podejrzewam ze moja dziewzczyna niei jest ze mna w ciazy
Podejrzewam to po rozmaiarach brzucha ale nie jestem pewien . Kochalismy sie 3 listopada a ona od miesiaca strasznie szbko rosnie jej brzuch i jest juz dosc sporych rozmiarow . Niestety nie mialem kiedy isc z nia do lekarza bo prawie caly czas jestem w pracy i nie mialem sie go jak zapytac . I terazn ie wiem czy to jest normalne z ze po 2 miesiacach od zaplodnienia brzuch jest az tak spory . Prosze o radę


------edited by emilka------
ponieważ tutaj od początku było wiadomo, że to jest ciąża tylko autorowi chodziło o wielkośc brzucha, wydzieliłam temat i przeniosłam go do działu "ciąża i poród". uściśliłam też tytuł tematu. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

picus hmm.. mysle ze to chyba odrazu po zaplodnieniu tak szybko nie rosnie. Z Twojej wypowiedzi wynika ze jest on duzy tak?
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Picus... brzuch zaokragla sie w jakims 4-6 m-cu ciazy...wiec za wczesnie...dlaczego sadzisz ze to ciaza? nastapil wytrysk w srodku?miala dni płodne? najlepiej jak wykona test Smile dlaczego tego jeszcze nie zrobila? na co Wy czekacie...jesli to nie ciaza to powinna natychmiast zgłosic sie do lekarza...tak długo bez okresu??? yyyyy Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a byla na usg?? powinno pisac tam ktory to jest mniej wiecej tydzien ciazy...
ale 2 miesiac to zazwyczaj jeszcze brzuszka nie widac, jestes pewny ze to bylo w listopadzie a nie wczesniej?? moze wczesniej sie kochaliscie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a swoja droga jesli boisz sie ze to nie Twoja dzidzia to czemu praca jest waznejsza niz badanie u gina?.. mysle ze powinniscie isc do niego jak najszybciej. Moze ona jest chora..oby nie Smile
Powrót do góry
Picuś



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 12:57 am    Temat postu: :]- Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no jest dosc spory wyglada jak balonik napompowony do polowy ... ciezko to okreslic ;-/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 11:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie pozstaje Ci nic innego jak isc szybko do gina ze swoja dziewczyna Exclamation inaczej sie nie datego rozwiazac, nawet na forum Rolling Eyes powodzenia
Powrót do góry
Picuś



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 11:44 am    Temat postu: :-/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ale ona byla u lekarza i lekarz okreslil juz płec dziecka bedzie to dziewczyna nie wiem czy to mozliwe w 2 miesiacu ciazy . plust to ze poprosilem ja o zdjecia usg a ona powiedziala ze byly nie wyrazne i ich nie wziela nie wiem juz sam :-/ a jak sie jej pytam czy lekarz jej powiedzial jej ktory to tydzien to odpowiada zebym sobie policzyl i ze termin jest w czerwcu .. a to cos nie pasuje skoro ciaza trwa 9 miesiecy :-/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina17i



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dobczyce
PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

musze Cie zasmucic ale płci maluszka na 100 % nie da sie okreslic w drugim miesiacu... jest ona widoczna dopiero w min. 20 tygodniu ciazy czyli piatym miesiacu ciazy!!!jesli termin jest na czerwiec to Twoja panna jest w piatym miesiacu i mze znac plec dziecka ale kurcze no niewiem co Ci powiedziec moze porozmawiaj z nia szczerze... bo to jest dziwne... jesli jest tak jak mowie to musiala zajsc w ciaze na przelomie sierpnia/wrzesnia i faktycznie moze miec juz maly bebenek na brzuszku a gdyby to bylo w listopadzie to by miala po pierwsze termin na sierpien a po drugie by miala mniejszy brzuszek... Pisze to z wlasnego doswiadczenia gdyz w ostatnich miesiacach duzo sie tym interesowalam i moj termin mam na poniedzialek wiec o ciazy mniej wiecej wiem prawie wszystko:)naprawde polecam bys poszedl z Nia do ginka i wszystko sie wyjasni... POZDRAWIAM I GłOWA DO GóRY!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 3:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piciuś ale moze kochlsicie sie wlasnie na przelomie sierpnia/ wrzesnia?? nie bylo takiej mozliwosci zeby wczesniej zaszla w ciaze???
bo ja zgadzam sie z poprzedniczka, tutaj na pewno jest 5 miesiac...
powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group