Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Poród w wodzie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 11:04 am    Temat postu: Poród w wodzie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Chciałbym tutaj poruszyc temat porodu w wodzie. Wiele o tym czytam i dopytuje lekarza. Ale nie ma jak to rady mam które mają poród juz za soba albo są bardzo blisko rozwiązania. Chciałbym zapytac o wasze zdanie w tej sprawie i co o tym myślicie. Ja osobiście chcciałbym rodzic w wodzie, ale moja siostra mówi żebym nie eksperymentowała.
No i nie wiem na co sie zdecydowac.


Jeszcze chciałbym zapytac was czy znacie jakieś szpitale ( na dolnymśląsku) w ktorym można rodzic w wodzie. Od razu pisze że Wrocław odpada byłam w tych dwóch szpiltalach gdzie można rodzic w wodzie, rozmawiałam z mamami i czytałam forum i te szpitale odpadają. Jeśli znacie inne szpitale z możliwościa porodu w wodzie prosze dac mi nazwe szpitala:)
Z góry dziękuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cóż poród w wodzie jest dośc popularny w tej chwili jednak nie każdy szpital dysponuję warunkami. Najczęściej jest tak,że pierwsza faza porodu odbywa się w wodzie a już na bóle parte wychodzi się na łóżko porodowe. Moja kuzynka miała cały poród w wannie i sobie chwali. Dzidzia wyskoczyła i pływała w wodzie ...niesamowite . Uwiecznione na fotkach - coś pięknego. Jednak troszkę niebezpieczne podczas komplikacji bo opóźnia całą akcję .
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tosiu zobacz jaki to stary post..
wg mnie nie ma sensu "rozgrzebywac" takich starych tematow.. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stary na pewno ale dostałam już 3 wiadomości na priwa w związku z tymi tematami i nie chce mi się każdemu odpisywac to samo, wiec napisałam w ogólnym temacie Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group