Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wykorzystana.

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janetta99



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 9:48 am    Temat postu: Wykorzystana. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej mam pytanie. byłam na imprezie. bardzo pijana. niestety kilku moich znajomych to wykorzystało i po prostu mnie wykorzystali. uprawiali ze mna sex. podobno z prezerwatywa ale sami nie pameitaja czy pekła czy nie. robilam to kilka dni po okresie i nie wiem czy moglam zajsc w ciaze. badzcie wyrozumiali. nawet nie wiecie jak sie boje. nei chce tego zglaszac na policje... strasznie sie boje, pomocy...jestem za mloda na dziecko mam dopiero 19 lat !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 10:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No może na dziecko za młoda to nie ale dziecko z jakimiś zboczeńcami to inna sprawa. Po pierwsze powinnaś iść na policje a to dlatego że w wypadku gwałtu lekarz może zapisac ci tabletki np wczesno poronne, jesli będziesz tego chciała. A jak kilka dni po okresie to plemniki moga przerzyć do dni płodnych w zalezności jakie masz cykle. No i moim zdaniem to powinnaś iść po postinor albo escapelle no ale chyba juz zapóźno bo jak impreza to pewnie w sobote. Poza tym wydaje mi się że to jakiś żart, bez obrazy ja rozumiem tą sytuacje ale co to za znajomi? Dobra nie mnie tu ciebie oceniac. Jak masz jeszcze czas to leć po tabsy po. I olej znajomych bo to jacyś chorzy ludzie.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janetta99



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 10:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem, już ich olałam. Już za pozno na te tabletki. W piatek bede robic test ciazowy. Jezeli wyjdzie pozytywny to ide w przyszlym tygodniu do ginekologa. Jezeli jestem w ciazy to i tak nie moge urodzic tego dziecka. Mam nadzieje ze zrozumiecie. Nie ma w polsce zadnych tabletek np. poronnych ktore po prostu mozna zarzyc? Slyszalam o czyms takim. Na polcije nie pojde, bo po pierwsze psow nienawidze,a po drugie pozniej mnie zabija bo mi juz grozili... co mam robic? na pewno jest jakies rozwiazanie ! pomocy !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 11:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jeśli znajdziesz takiego ginekologa który ci zapisze tabletke poronną to będziesz miała duże szczęście ponieważ to jest nielegalne. A jak go już znajdziesz to będziesz musiała słono zapłacić. Moja jedna koleżanka tez zazyła taki lek przepisał go jej lekarz ale za odpowiednią opłatą 1500zł . No ale niewiem czy nieściemiała. W każdym razie jeśli niebędziesz miała udowodnione gwałtu to od tak lekarz tego nie zapisze. A oni jak ci groża to poprostu nagraj to na telefonie jak dzwonią niewiem zachowaj może smsy. No chyba że robią to osobiście. Boże ja ci normalnie współczuje jeśli to co piszesz to prawda to maż powazny kłopot. A to czy lubisz psy czy nie to teraz raczej niema znaczenia, chyba że masz sporo kasiury to wtedy zadn kłopot załatwić takie tabsy. Ja niewiem co bym na twoim miejcu zrobiła. Jestem w twoim wieku i pewnie tez bym umierala ze strachu. Zrobisz jak uważasz, bo to twoje życie.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ranyy Sad co za sytuacja... wspolczuje Ci naprawde. Moim zdaniem rowniez powinnas isc na policje mimo wszystko. I mysle ze kazdy Ci tak tu bedzie radzil na tym forum Exclamation Wtedy bedziesz mogla spokojnie dostac te tabletke poronna jesli jestes w ciazy i to bez zadnej kasy. Przeciez Ci ludzie musza odpowiedziec za takie hamstwo noo Confused jejku ze tacy ludzie istnieja na swiecie.

Kinia ma racje ze plemniki mogly przetrwac. Zalezy czy masz regularne cykle i jak dlugie. No i w ktorym dniu bylo to niemile wydarzenie Rolling Eyes

powodzenia :* i ja radze isc na policje z tym jak najszybciej a nie dzialac sama. Miejsmy nadzieje ze te glupki zabezpieczali sie i nie bedziesz w ciazy. Poza tm przeciez musisz isc do gina sprawdzic czy jakies choroby sienie przeniosly na Ciebie itp..
Powrót do góry
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie najlepiej idź do gina i sprawdz wszystko to niesą żarty... Do tego zrób test na HIV ale to dopiero po odpowiednim czasie. ja cię niechce straszyć jak by co ale skoro oni tak robią to niewiesz czy nie mają jakiegoś trypla i cię nie zarazili. Ja mysle że wszystko dobrze będzie ale lepiej dla spokoju się sprawdz. Wiem że to powarzna sprawa, dlatego podejdz do tego powarznie. Przedewszystkim zrób badania. 3mam kciuki nu. Odezwij się jak coś.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aleksandra_2006



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to ja mam pytanie do ciebie po co sie tak schalas ? tylko mniej do siebie pretensje !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Maj 16, 2008 10:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie Exclamation Polak madry po szkodzie... wiadomo ze pijana to łatwa..nie wiedziałas tego..moze pigułe gwałtu dostalas... Neutral pstro w głowie masz w tym wieku...zbadaj sie czy nie zarazili Cie....co z tego ze niektorzy zlituja sie i napisza ze przykro... ? to nie zmienia faktu... tak jak kolezanka napisała- pretensje mozesz miec tylko i wyłacznie do siebie... podziekuj procentom alkoholowym Mad Shocked <szok>
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 16, 2008 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem dziewczyny nie powinnyscie tak mowic ... ona juz dostala za swoje.
Pewnych rzeczy nie zapomina sie do konca zycia. Kazde traumatyczne wspomnienie zostaje bardzo gleboko wyryte w pamieci. Jesli dziewczyna nie chce isc na policje to napewno jeszcze ciezej bedzie jej isc do psychologa. Tego problemu nie da sie od tak latwo wyleczyc bez pomocy specjalisty. Wiecie ile osob po gwalcie zajmuje sie prostytucja, albo reszta zmienia swoja orietacje?
Lek, upokorzenie, nie traktowanie siebie z godnoscia, zanizona samoocena, brak zaufania ... czlowiek nie potrafi egzystowac w normalnych warunkach.

Mnie to sie przytrafilo w wieku 9 lat i wiecie co ? Przy niej mozecie umniejszac moj problem a bo bylam mala i nie mialam wiekszego na to wplywu. Ale ile razy uslyszalam od rodziny ze to moja wina, ze czemu zaufalam komus obcemu ... Uratowalo mnie tylko to ze bylam silna psychicznie.
Kiedys stwierdzilam ze teraz to pewnie latwiej jest interent fora mozna znalezc kogos to wesprze ale ile razy wchodzilam na rozne strony by poszukac informacji o pomocy to co znajdowalam? To twoja wina: po co sie ladnie ubieralas albo po co pilas. Osoby ktore nie doswiadczyly tego nie zdaja sobie sprawy jaki to problem. Zero wsparcia, a motywacja do zycia jeszcze nizsza.

W tej sprawie brakuje mi slow ... Nie wierze ze wszyscy nigdy sie nie upili mocno na imprezie. I dodam ze czasem nawet najlepszy przyjaciel potrafi okazac sie w takich momentach najgorsza swinia. Taka sytuacja moze zdarzyc sie kazdemu w najmniej nieoczekiwanym momecie. Moja kolezanke zaatakowal facet na osiedlu strzezonym ale miala szczescie i udalo jej sie uciec. Inna zgwalcil wlasny chlopak.

Wiecej wyrozumialosci!!! Badz jesli nie macie nic konstruktywnego do pisanie nie piszcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Maj 16, 2008 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie zgadzam sie z Tvisha... przeciez jak idziesz z kumplami na imprezke to przyjdzie komus do glowy ze moga wywinac taki okropny numer?? i co nie wypijesz sobie ?? jezeli cos jej dosypali to nawet pol piwa wtedy zwali z nog... a powiedzmy sobie szczerze zawsze choc jedno piwko sie wypije.....
ja mialam podobna historie tylko ze bylam starsza mialam 18 lat.. moj facet wziol mnie jak zwykle do siebie, wypilismy piwko i stalo sie ... nawet do glowy by mi wtedy nie przyszlo... i wlasnie przez takie gadanie nikomu tego nie powiedzialam, nie zglosilam bo przeciez wypilam alkohol i poszlam dobrowolnie do niego do domu... na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo bo przyszla rodzina do domu ale kto wie co by bylo jakby nikt nie przyszedl....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group